Skocz do zawartości

Najnowsza aktualizacja 9.5.9.0


piotrino

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nic nie zauważyłem. A xiaomi mówi, że poprawili to co widać na załączonym obrazku.
Jedno co mi się zdaje to zmienili dźwięk podłączenia i odłączenia ładowarki przy którejś z aktualizacji. Bo wcześniej jaoiś nie zwracałem na niego uwagi a teraz wydaje mi się taki dziwny.
Jak się pojawi miui 10 to dopiero będą zmiany .20b804da3a7f456747731542fc551553.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co zauważyłem, to jak przychodzi SMS, to nie wyskakuje powiadomienie na ekranie, czy jak to nazwać. Jest tylko cyferka przy ikonie od wiadomości.
Wcześniej było tak, że po odblokowaniu telefonu miałem na ekranie część smsa widocznego i można było w to kliknąć, żeby wejść w wiadomości.
Pewnie da się to zmienić w ustawieniach, ale zmiana jakas jest

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy gdzieś to przenieśli, czy zlikwidowali. Ale w poprzednim miui, mogłem ustawić czas przez który odblokowywanie odciskiem czy hasłem nie działało i można było odblokować telefon. Teraz nie mogę tego znaleźć.

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu palca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wcześniej były ale zauważyłem nowe tapety. 

Czy ma ktoś jakiś sposób jak zrobić by system nie ubijal mi tak agresywnie apek w tle. 4 gb ramu a jest bardzo słabo np w porównaniu z lenovo p2, który również mial 4 gb ramu. 

Niech ktoś napisze co dokładnie robił, żeby system ich nie ubijal. Może coś pominąłem. Kłódka itp wszystko robiłem a z czasem i tak ubija. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki juz urok miui

Nie wiem czy wcześniej były ale zauważyłem nowe tapety. 
Czy ma ktoś jakiś sposób jak zrobić by system nie ubijal mi tak agresywnie apek w tle. 4 gb ramu a jest bardzo słabo np w porównaniu z lenovo p2, który również mial 4 gb ramu. 
Niech ktoś napisze co dokładnie robił, żeby system ich nie ubijal. Może coś pominąłem. Kłódka itp wszystko robiłem a z czasem i tak ubija. 


Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.06.2018 o 11:08, pavco1 napisał:

A ja zauważyłem że na ekranie blokady zegar i data jest na środku, wcześniej miałem w lewym górnym rogu.

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu palca...

Wie ktoś może jak zmienić żeby był po lewej tak jak wcześniej? Z góry dzięki 

Dnia 23.06.2018 o 11:08, pavco1 napisał:

A ja zauważyłem że na ekranie blokady zegar i data jest na środku, wcześniej miałem w lewym górnym rogu.

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu palca...

Wie ktoś może jak zmienić żeby był po lewej tak jak wcześniej? Z góry dzięki 

16 minut temu, rafek_wrc napisał:

Zmień motyw ekranu blokady

 


Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka
 

 

A w jaki sposób mogę to zrobić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.06.2018 o 11:26, wgr33 napisał:

Nie wiem czy gdzieś to przenieśli, czy zlikwidowali. Ale w poprzednim miui, mogłem ustawić czas przez który odblokowywanie odciskiem czy hasłem nie działało i można było odblokować telefon. Teraz nie mogę tego znaleźć.

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu palca...
 

ktoś doszukał się tej opcji po tej aktualizacji? to była tak mega wygodna opcja,a  teraz nie ma :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym chyba jest, bo ja ostatnio osiągnąłem najlepszy wynik. 3 dni i 12h przy ekranie włączonym 6h. Podświetlenie na auto - około połowa jasności ekranu. Wifi i dane zawsze mam włączone. Może i mało telefonów w tym czasie wykonałem, ale i tak taki wynik to jest coś. Nie było to jakieś specjalne oszczędzanie baterii aby uzyskać jak najdłuższy wynik. Po prostu można zapomnieć o ładowarce mając taki telefon.
4fec8f531b4ab8bb570748faf4cb8ce5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, blaca napisał:

Koledzy wyżej chyba nie potrzebują takich telefonów skoro 3 dni bez ładowarki wytrzymują. Ja nawet lenovo p2 do wieczora zabijałem. 

Jak potrzebuję, to używam. Jak potrzebuję internet to go włączam i siedzę sobie na nim. Jak nie potrzebuję to go wyłączam. Żadnego facebooka nie używam (oprócz TT). Wyświetlacz ustawiony na 50-60% jasności. W gry żadne nie gram i to wszystko. Tylko poczta, TT, internet jak potrzebuję no i dzwonienie, sms,mms .....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...