Skocz do zawartości

Przeglądarka internetowa?


szczuru

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jaką przeglądarkę internetową polecacie? Większość z dostępnych nie ma możliwości sterowania pilotem. 

Znalazlem  info, ze teoretycznie najlepsza będzie Opera for Android TV (w nowszych wersjach zmieniono nazwę na Vewd Browser) ale niestety żadna z wersji, które znalazłem nie chce się zainstalować. 

Testowałem jeszcze Puffina (chyba jako jedyny ma w miarę ok zaimplementowane sterowanie pilotem) ale jest dość ubogi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

A znacie może jakąś przeglądarkę obsługującą DRM na której da się włączyć full screen? Mój problem polega na tym, że używam Chroma i Horizon GO od UPC. W momencie gdy otwieram stronę, muszę użyć myszki, aby zrobić full screen. Testowałem już wiele androidowych przeglądarek, ale te które znalazłem, to albo obsługują DRM i nie da się wymusić full screen albo na odwrót.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 16.08.2018 o 22:39, dzidexx napisał:

Nie możesz zainstalować aplikacji?

Nowsze wersje oferują tragiczną jakość obrazu, a tych starszych nie obsłużę pilotem, trzeba myszką i to bardzo nieintuicyjnie - ekran wyboru programu jest obrócony o 90 stopni (z użyciem aplikacji force landscape) - testowałem to w pierwszej kolejności, ale w przeglądarce mimo wsystko jest wygodniej. Zrobiłem sobie skrót w menu głównym odrazu do ulubionych kanałów, można sterować pilotem, jakość dobra. Wszystko fajnie tylko brak tego natywnego full screena w Chromie.

 

@upup Firefox też niestety nie da rady

Edytowane przez kpicard
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pozwolę sobie podpiąć się pod temat. Na tę chwilę używam przeglądarki Firefox for Fire TV. Jestem jednak rozczarowany ubogością funkcji. Np. nie mogę wpisać w pasek adresu strony www, kiedy już jestem na jakiejś stronie, za każdym razem muszę cofać się do samego początku. Nie mogę też powiększyć strony ani ustawić strony startowej i wyszukiwarki. Nie ma też historii. Czy istnieje przeglądarka, która posiada te funkcje i w dodatku daje się obsługiwać pilotem? Mam klawiaturę bezprzewodową z gładzikiem, ale zależy mi na tym.

Edytowane przez nołbady
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...