Skocz do zawartości

Xiaomi Redmi Note 5 vs Xiaomi Mi 6X


Maciek123

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Pierwszy raz będę kupował telefon Xiaomi. Przesiądę się z Huawei P8 Lite, także wydajność będzie bez porównania. Spośród modeli wybrałem i skupiam się na dwóch - Xiaomi Redmi Note 5 (sd 636, global) i Xiaomi Mi 6X. Mam dylemat który wybrać. Przede wszystkim zależy mi na wydajności zarówno w codziennym użytkowaniu jak i w wymagających grach (typu PUBG MOBILE) Lepiej wypada Mi 6X ale czy to duża różnica w sd 660, a 636 ? W GPU?  Aparat też lepszy w Mi 6X. Za to Redmi Note 5 - lepsza bateria , mini jack, micro sd (chociaż nie wiem czy 64gb i tak nie wystarczy), no i globalna wersja , pasmo b20. Jeżeli kupiłbym Mi 6X, czy instalacja miui polska jest tak samo problematyczna jak w Mi 5X ? Bo globala sie chyba nie doczekam. Co mi doradzicie? 

Pozdrawiam i proszę o pomoc! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam. Odśwież trochę temat bo mam podobny dylemat. Który byście polecili? Telefon dla żony obecnie ma mi4s. W lipcu minęły dwa lata od kupna, powoli dotyk w części ekranu padł więc czas pomyśleć na zmianę. Telefon głównie Facebook, Messenger, internet czasem gry no i często gęsto robi zdjęcia a to w pracy albo dzieciom w domu. Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wybór padnie najprawdopodobniej na mi6x 6GB -128GB. Zakup na Allegro że względu na raty oraz od sprzedawcy który wysyła telefon z Wielkiej Brytanii (teoretycznie szybsza dostawa niż z Chin jeśli telefon jest na stanie w UK). Telefon jak wiadomo jest na rynek Chiński. Sprzedawcy na Allegro napisali na aukcjach mają w opisie że telefon i software dedykowany na rynek europejski język polski. Co mogę się spodziewać kupując taki telefon? Czy mogą być jakieś niespodzianki? Wrganie Xiaomi.eu nie powinno być problemu przerabiałem to już na mi5 oraz mi4s. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, hultaj87 napisał:

Wybór padnie najprawdopodobniej na mi6x 6GB -128GB. Zakup na Allegro że względu na raty oraz od sprzedawcy który wysyła telefon z Wielkiej Brytanii (teoretycznie szybsza dostawa niż z Chin jeśli telefon jest na stanie w UK). Telefon jak wiadomo jest na rynek Chiński. Sprzedawcy na Allegro napisali na aukcjach mają w opisie że telefon i software dedykowany na rynek europejski język polski. Co mogę się spodziewać kupując taki telefon? Czy mogą być jakieś niespodzianki? Wrganie Xiaomi.eu nie powinno być problemu przerabiałem to już na mi5 oraz mi4s. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
 

Jaki koszt na Ali? Ja dla testu wziąłem A2 w słabszej konfiguracji (też myślałem nad redmi note 5)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...