Sign in to follow this  
Qbsonus

Problem z gwarancją.

Recommended Posts

Witam wszystkich.

Mój problem z telefonem Xiaomi Mi5 zaczął się w czerwcu 2017, telefon zakupiłem w listopadzie 2016.

Pierwszy raz na gwarancję musiałem wysłać go w czerwcu 2017 (padła płyta główna). Telefon odesłany do Wrocławia, po tygodniu do mnie wrócił. Po powrocie pojawił się problem z baterią, która sama się rozładowywała w ciągu 2-4h. Na początku działo się to sporadycznie ale z czasem było to normą. Jakoś w pod koniec listopada bateria spuchła i telefon sam się otworzył. W grudniu 2017 wysłałem telefon na gwarancję raz jeszcze, została wymieniona bateria i telefon wrócił do mnie. Chwilę było dobrze ale problem znów się pojawił (ponownie bateria padała sama z siebie np. przez noc), wysłałem go do Wrocławia w lutym i ponownie wymienili baterię. Teraz pod koniec kwietnia telefon znów umarł... Keran z supportu IBG zaproponował mi, że wezmą go na recycling i wyceniają go na 60$. Telefon ma jeszcze pół roku gwarancji, w takiej sytuacji chyba powinni mi go po prostu wymienić? Mieliście podobne problemy z IBG? Jest szansa na wymianę telefonu na nowy? Jakbym wiedział, że będą takie problemy w życiu bym nie dokonałbym zakupu w tym sklepie.

Pozdrawiam.

Aleee.... Jakie problemy? To jest tylko propozycja sklepu. Jeżeli się nie zgadzasz, to napisz im czego oczekujesz, targuj się. To nie jest sklep w EU, gdzie masz sztywne prawo, tylko w Chinach... Uszkodzone w PL chodzą za jakieś ~130-150$. Możesz też po prostu zażądać znowu naprawy, używać do końca i potem sprzedać w Polsce na części i tyle.