Skocz do zawartości

Brak możliwości uruchomienia telefonu


Adge

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Pojawiła mi się taka usterka w Redmi 4x: Uruchamiam telefon i pokazuje się logo Mi, potem the system has been destroyed i telefon się wyłącza.

Gdy go podłączam kablem usb do laptopa to się uruchamia z tym wykrzyknikiem a za chwile wyłącza i tak w kółko.

Telefon został wyłączony wieczorem, a rano po włączeniu takie coś.

Telefon był odblokowany, wgrany TWRP i xiaomi.eu

Można go uruchomić w trybie fastboot, ale nie można wprowadzić w EDL, pokazuje FAILED (remote: device locked, oem edl is not allowed), 

Miflash pokazuje critical partition flashing is not allowed

Wszystkie próby naprawy były robione na Windows 10 64bit i Windows 7 64bit.

 

Proszę o pomoc :).

 

redmi4x.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Orjon napisał:

 

@Adge spróbuj odblokowac przez miunlock, pójdzie?

@Orjon Tego nie próbowałem bo telefon był już odblokowany, ale to pomogło! i telefon działa jak wcześniej, nic nie znikło :)

Tylko pytanie czemu sam z siebie się zablokował? :)

@Orjon należ cię wielkie Piwo :) , dziękuje bardzo za pomoc! i szybką odpowiedz!

 

Pozdrawiam....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • kamillm zmienił(a) tytuł na The system has been destroyed - brak możliwości uruchomienia telefonu
  • 5 tygodni później...

Próbuję odbrickować telefon metodą test points zgodnie z tym poradnikiem http://en.miui.com/thread-693884-1-1.html. Telefon jest odpowiednio wykrywany jako Qualcomm HS-USB QDLoader 9008 (COM20). Problem polega na tym, że kiedy probuję sflashować rom MiFlashem, po ok. 20s pojawia sie komuniat ACK count don't match. Kiedy próbuję sflashować ponownie, wyświetla się błąd cannot receive hello package. Próbówałem na różnych wersjach MiFlasha i romu. Telefon ma zablokowany bl. Program oczywiście uruchamiany jako admin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • kamillm zmienił(a) tytuł na Brak możliwości uruchomienia telefonu
  • kamillm odblokował(a) ten temat
  • kamillm zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...