gajowski87

Soft/Hard brick - no os installed.

Recommended Posts

Witam. Mam nadzieje ze to dobry dział bo dawno nie korzystalem z tego typu forum.

Jak w temacie mam problem z moim Redmi 3 (SD). Otóż mam go od kilku tygodni, włączyłem jakąś automatyczna aktualizację i telefon zawiesił się na logo Mi. Oddalem go do pobliskiego serwisu bo nie chciałem na własną rękę się bawić. Na ten moment po odebraniu telefonu ma on wygrany twrp recovery i przy próbie rebootu pisze No OS installed. Chwycilem za poradniki fastboota ADB i wszystko co z tym zwiazane. Może to wina komputera ale MiFlash działa przez sekundę i pisze ze success ale dalej nic. PC suite czy nawet próba wgrania czegokolwiek przez edl nie działa. Telefon od 3 dni lata po serwisach i każdy rozkłada ręce. Wiec forumowicze jesteście moja ostatnia deska ratunku. Dziś probowalem nawet ściągać praktycznie każdy ROM ale twrp przy rozpoczęciu flashowania się rebootuje wiec i to nic nie daje.

Pracowalem w wczesniej na samsungach wiec jeśli chodzi o wiedzę nie jestem do tylu wiec sprawdzenia każda poradę i odpowiem na każde pytanie .

p.s serwis który tego dokonał stwierdził ze taki telefon im dostarczylem i oni nie maja z tym nic wspólnego.

Wysłane z mojego HM 1S przy użyciu Tapatalka