Jump to content

Pożeranie baterii w znacznej ilości gdy tel nie jest używany.

Darioosh93
 Share

Recommended Posts

Witajcie, od kilku dni mam problem z baterią,telefon to Redmi 4X zakupiony 2,5 miesiąca temu. Bateria trzymała spokojnie 2-3 dni przy moim użytkowaniu,w tej chwili czas użytkowania się skrócił znacznie. Tydzień temu aktualizowałem MIUI do wersji 9.5.4.0(NAMMIFA) Stabilna. Dwa dni temu zostawiłem telefon przed snem z baterią naładowaną w okolicach 16-20% po około 7h kiedy spałem w telefonie pozostało 2% baterii,co mnie zszokowało bo telefon dosłownie leżał całą noc na biurku(nikt od mnie nie dzwonił,miał wyczyszczną pamięć podręczną,pozamykane wszystkie aplikacje). Wczorajszej nocy specjalnie spojrzałem na stan baterii, który wskazywał 65% a po 7h (w trakcie nocy,gdy telefon nie był używany) pozostało jakieś 52% baterii. W tej chwili smartfon "lata" na Androidzie : 7.1.2 N2G47H. W załączniku dodałem screen'y które mogą się przydać. Co mogło spowodować takie kilkunastoprocentowe spadki baterii? Czy to wina oprogramowania czy może coś złego dzieje się z samym smartfonem? Jakie macie propozycje, aby zniwelować taki stan rzeczy? Czy da się to poprawić jakąś mało inwazyjną metodą? Bardzo proszę o pomoc i dziękuje za wyrozumiałość gdyż jestem nowym forumowiczem. Pozdrawiam

Screenshot_2018-05-10-18-23-58-207_com.miui.securitycenter.png

Screenshot_2018-05-10-18-24-01-368_com.miui.securitycenter.png

Screenshot_2018-05-10-18-25-41-107_com.android.settings.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...