Skocz do zawartości

MIUI 6 - dyskusja o nowej wersji systemu.


Acid

Rekomendowane odpowiedzi

zainstaluj sobie jakies inny lockscreen. pelno tego.

Nie, brałem MI3 dla Miui, i zostawiam Lockscreen z Miui. Nie wiem który pasowałby estetycznie do v6, i czy obsłużyłby Player z Miui. Poza tym, doświadczony zabawą z lockscreenami na zte v967s twierdzę że to szmelce i nie działają tak jak powinny.

Up

Nie ma opcji downgrade'u z poziomu telefonu.

MI3 powered By Miuipolska.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie po przesiadce z V5 na V6 najbardziej irytująca zmiana to zostający otwarty folder po uruchomieniu z niego aplikacji. Czyli, otwieramy folder, z którego uruchamiamy aplikację. Wychodzimy z aplikacji przyciskiem Home i widzimy otwarty folder, który jeszcze trzeba zamknąć przyciskiem Home lub Back. Mam nadzieję, że któraś z przyszłych aktualizacji to poprawi.

Tapnięte z Xiaomi MI3W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednych to irytuje a innym odpowiada :-)

Na początku tak nie było, ale po wprowadzeniu ja akurat z tego się ucieszyłem.

Optymalnie by było, jeżeli można by sobie o tym decydować w ustawieniach.

Wysyłane z mojego MI 3W za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wow, zarabisty ficzer szykują. Dla posiadacza małych dłoni (jak ja) to genialne rozwiązanie. Nie mogę się doczekać bo już nie raz musiałem nieźle się gimnastykować, by dosięgnąć na górę ekranu. :)

 

http://en.miui.com/thread-65296-1-1.html

super sprawa ! Ciekawe kiedy to "wdrożą" :)

Mogliby jeszcze przywrócić opcję "cienie pod ikonami i tekstem". Bo na niektórych (jasnych) tapetach nie widać napisów pod ikonami. W Miui v5 była taka opcja w ustawieniach launchera.

Edytowane przez lg4xhd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...

W jaki sposób w przeglądarce MIUI 6 wyświetlić te kwadratowe zakładki?

Za cholerę nie wiem jak to zrobić. W każdej nowej zakładce otwiera mi się Google i nie potrafię wywołać tego widoku.

iQiIABX.png

Jeżeli chodzi ci o szybkie wybieranie to niestety narazie się nie da bo go w MIUI Polska nie ma

Wysłane z mojego HM NOTE 1LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przypomnijcie mi,bo nie moge znalesc,gdzie jest funkcja uruchomienia backupu w mi3 v5.13? Nie chodzi mi o wlaczenie automatycznego backupu i ustawienia kiedy ma to robic,ale recznie uruchomić proces backup.

Ustawienia -> Urządzenie -> Kopia i kasowanie danych ?

Wysłano z MI3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...