Skocz do zawartości

MIUI 6 - dyskusja o nowej wersji systemu.


Acid

Rekomendowane odpowiedzi

Czy umiecie zaznaczać tekst, bo mi się nie udaje. Zaznacza tylko jeden wyraz ale tych pomarańczowych znaczników nie umie przesunąć. Dodam że dzieje się to w innej przeglądarce niż miui np. Cm browser oraz np. w gmailu, aplikacji allegro, czyli w aplikacjach z poza miui

vevejy8a.jpg

Mi3_4.9.19

Edytowane przez Tomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaznaczanie tekstu jest ewidentnie niedopracowane. O ile np. w MIUI przeglądarce nie ma najmniejszego problemu o tyle np. w gmailu jest już z tym problem. Nawet wygląd menu po zaznaczeniu się różni :

vu7ytady.jpg

ubupu7uj.jpg

Niestety nie pamiętam jak z tym było na v5. Może ktoś sprawdzić jak z zaznaczaniem jest na v5 w aplikacjach spoza miui choćby w gmailu?

Mi3_4.9.19

Edytowane przez Tomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W widoku aparatu przesuń kartę w prawo gdzie masz opcje fotografowania jak HDR. Przewiń listę w pionie i masz na dole Ręcznie. Tak jest w Mi4.

Oh mój błąd. Tak jest na 4.9.30 ale wy jesteście na 26.

Wysłane z MI4 W

To już dwie fajne rzeczy na które czekam w 4.9.30. Rozumiem, że w przyszły piątek dostaniemy wszyscy te wersje?

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tez brakuje mi tego widgetu zdjęć. Zajmuje 3x3, a obrazek jest malutki. Przy przechodzeniu z v5 bez wipe został stary widget, ale juz wipe nie.

Wiadomo już coś kiedy dadzą obsługę odtwarzacza muzyki na ekran blokady albo przełączanie przyciskami głośności? Mi bardzo uprzykrza życie konieczność odblokowywania za każdym razem.

MI3 powered By Miuipolska.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy istnie możliwość zablokowania automatycznej próby parowania przez blue. Mam w aucie radio z blu i kiedys sparowalem na próbe, ponieważ jie lubie jak każdy słucha nie chce z tego korzystać. Niestety przy każdym uruchomieniu radia mam rządanie parowania. W radiu tego nie moge wyłączyc blu i w phonie też nie chce z racji Miopaski. Odznaczenie widoczności telefonu nic nie daje

MI4me

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...