Skocz do zawartości

MIUI 6 - dyskusja o nowej wersji systemu.


Acid

Rekomendowane odpowiedzi

co do powiadomien w pasku, teoretycznie jest to samo co w v5, sa te kropki z ta roznica ze w v5 mozna wybranym aplikacjom zezwolic na powiadomienie w pasku a w v6 (mam nadzieje ze jeszcze) nie

wystarczy ze dadza mozliwosc wyboru jak w v5 i wszyscy beda zadowoleni ;p

 

swoja droga, da sie wylaczyc calkowicie powiadomienie o tej metodzie wprowadzania? czy te 3 kropki znikna po podejrzeniu powiadomienia tak jak w v5? ile jest wolne pamieci ram po starcie systemu, jest jakas roznica wzgledem v5? i... czy dziala normalnie gg? xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można wyłączyć powiadomienie o metodzie wprowadzania. Kiedyś to usuwałem ale potem pojawiły się głosy sprzeciwu więc zostawiam jak jest. Sam czasem jak coś chcę sprawdzić zmieniam SwiftKey na Xperię i przez ten skrót.

Ile wolne to przecież zależy od telefonu. Inaczej w MI3 a inaczej w Mi4. Względem v5 trudno powiedzieć. Na Mi4 jest wolne 2GB.

Tylko co to oznacza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie wpisując w pasku odpowiednio dwie litery wyskakuje każda zakładka którą mam zapisaną na koncie...Myślałem że jest to od historii ale sprawdzałem zakładki których nie ma w historii....A czemu mam historie z przed miesiąca??To się aktualizuje??

Edytowane przez foreverfree
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acid sprawdziłem te stery co Ci podesłałem i teraz do wszystkich ! Nie instalujcie po aktualizacji (przez cwm) telefon mocno się nagrzewa,przy samym przeglądaniu przeglądarki miałem 50 stopni WTF,wydajność jest faktycznie trochę wyższa,ale zdecydowanie nie warto,ja już usunąłem stery,wgrałem MiRecovery i zostaje przy tym,a i aparat nie działa (wydaje mi się ze po piątkowej aktualizacji odzyska sprawność jak wejdzie na drugą partycje,ale zobaczymy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś wie może o co chodzi, po instalacji do 4,9,5 zaobserwowałem pewien problem otóż czasami odblokowuje swojego Mi3 i mój ekran sam się przesuwa, wchodząc np w sms sam wciska jakieś znaki. Ogólnie to jakbym dotykał ekran lecz tego nie robię. Dodam że na v5 było wszystko okej bez żadnego problemu. Póki co rozwiązuje problem blokując kilkakrotnie telefon i odblokowuje i jest wszystko okej. Dziwne trochę hmm jakieś pomysły?

Wysłane z mojego MI 3W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

dzis zainstalowalem miui6 i mam problem, nie dziala klawiatura do pisania sms-ow oraz w hangout..

Jak ja uruchomic?

W systemie jest tylko klawaitura Xperia, a gdzie Google?

 

I jeszcze jedno, nie dziala gps, mam wlaczony, a nie ma ikony na gorze paska...bug?

Edytowane przez wchpikus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie ma ikonki GPS czy nie działa GPS? To dalece nie to samo.

Hmm, nie dziala jak powinien, tak powiem.

Nie ma ikonki to raz, dwa, ze na poprzedniej wersji lapal w 3 sek pozycje, teraz nie lapie wogole..

Test gps pokazuje ze widzi jakies satelity (GPS Status), ale nie lapie lokalizacji..

Czyli nie dziala

 

I jeszcze zegarek na glownym ekranie..obcina ostatnią minute, i nie da sie go przesunać, zawsze jest po prawej stronie...lol

 

ao2umw.png

Edytowane przez wchpikus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Hmm, nie dziala jak powinien, tak powiem.

Nie ma ikonki to raz, dwa, ze na poprzedniej wersji lapal w 3 sek pozycje, teraz nie lapie wogole..

Test gps pokazuje ze widzi jakies satelity (GPS Status), ale nie lapie lokalizacji..

Czyli nie dziala

 

I jeszcze zegarek na glownym ekranie..obcina ostatnią minute, i nie da sie go przesunać, zawsze jest po prawej stronie...lol

 

 

 

Nie ma takiego zagarka w v6.

Ustaw jeszcze raz zegarek bo ładuje się ten z v5.

 

Co do GPS to działa bardzo pięknie. Wróciłem z Zakopanego i cały czas nawigacja Google, lokalizacja w Pogodzie po GPS itp.

Witam

dzis zainstalowalem miui6 i mam problem, nie dziala klawiatura do pisania sms-ow oraz w hangout..

Jak ja uruchomic?

W systemie jest tylko klawaitura Xperia, a gdzie Google?

 

I jeszcze jedno, nie dziala gps, mam wlaczony, a nie ma ikony na gorze paska...bug?

Domyślna jest Xperia. Klawiatura Google została usunięta bo może być pobrana z Google Play.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzony na drugim mi3.mam jeszcze z 4.3 andkiem (orginalny rom) i łapie prawie od razu fixa.

Coś z romem nie tak.

Do tego nie działa przełącznik WiFi z wigetow.Dziala dziwnie.

Poprzednio wlaczenie wifi od razu podswietlalo wlacznik,pozniej jak znalazl siec to wyswietlal id,teraz podswietla sie jak znajdzie i zaloguje sie do sieci.

Moze zle widze, moze sie podswietla, ale tak slabo ze nie wiadomo czy dziala czy nie.

Ogolnie rom stabilny, procz tego gps i sieci..

 

Czy faktycznie skazany jestem na 4.3?

 

Jeszcze jedno znalazlem...w poprzednich wersjach z backup-u miui sciagal mi wszystkie ustawienia kont, sieci itp..teraz tego nie robi.

Nie pamietam wszystkich hasel,wiec chyba konta przepadna?

Czy da sie to jakas popchnac czy ta funkcja nie dziala?

Edytowane przez wchpikus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można. W sensie nie ma jeszcze takiej funkcji.

Natomiast jest metoda na około. W trybie edycji klikac na wszsytkie ikony i potem jak będą na dole to zgrupować je w paczkę (przez poziomy swipe) i na nowym ekranie kliknąć raz na te zgrupowane ikony i się przeniosą. 

Fakt ruszanie całych pulpitów jest na razie niedostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...