Skocz do zawartości

MI 4 w powiększeniu


Acid

Rekomendowane odpowiedzi

Takie fotki MI4 w całkiem dużym powiększeniu.

Warto zwrócić uwagę na szkiełko aparatu, które będzie podatne na rysy. Ja mam jedną ale niewidoczna gołym okiem. Podobnie logo MI.

Poniżej także wgniecenia w metalowej ramce po upadku. Widoczne gołym okiem przy mocnym świetle. A na końcu struktura tylnej klapki.

7c369e681214453134da07d4e9e7eb7d.jpg

6cdfc8dfff34c6d915dd2ec479c11a44.jpg

0d13d6ade077bc254e2553efc126a566.jpg

aa401a87b8e3d995035a463c0d33ea8c.jpg

7faed62482d7f335fa253342386934c7.jpg

5f9369ccb9adfa61f9d6c794c79dadba.jpg

Wysłane z MI4 W

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale o przodzie nikt nic nie mowil ;)

z tym szkielkiem aparatu to faktycznie kiepsko... ale zauwazylem ze rysy na jakosc zbytnio nie wplywaja, najwazniejsze zeby przed zrobieniem zdjecia wytrzec to szkielko o koszulke czy o co kolwiek bo zawsze albo zamazane, albo smugi itp (mi2)

 

i co do znaczka MI... mi sie i zgubilo, wyciagnalem m zeby go nie zgubic i tak zostalo ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do końca roku Xiaomi przyśle mi Mi4 LTE więc sobie wymienię jak będzie gorzej. Choć nie ukrywam że będę próbował jakiś pokrowiec. Na ibuygou jest fajny cienki silikon.

Wysłane z MI4 W

 

jesli nie bedzie gorzej a ten mi4 co przyjdzie bedzie czarnny z 64GB odsprzedaz? :D (w razie co bede juz pierwszy w kolejce ;>)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz LTE mają być jakieś szczególne różnice między "zwykłym" Mi-4 64gb a tym z LTE co wyjdzie pod koniec roku? Pytam czysto teoretycznie.

 

Bo jeżeli tylko jedyną różnicą będzie LTE to zamówię zwykłego, LTE mi nie potrzebne ;)

 

Polecam oryginalną gumę od Xiaomi - jak miałem Note to ta guma była idealnie spasowana.

 

Zestaw silikon Xiaomi + szkło hartowane NILLKIN = bajka, polecam każdemu.

 

btw. Acid, mój półtoraroczny Mi-2 wygląda 100x lepiej niż Twój Mi-4 :D

Może to też dlatego że nie potrafiłbym nawet starego Sony Ericssona wrzucić do kieszeni z kluczami xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogli. Wszystko mogli. Jednak ja sie nie przejmuję. Mam w pracy kolegę z iPhone 5. Telefon wygląda masakrycznie. Obdarty z lakieru, a to przecież telefon za 4 tysiące. Tak samo jak kupisz HTC M8. Cały aluminiowy a i tak się z tyłu rysuje. Nie ma złotego środka.

 

Ja mam taką filozofię. Jak chcę telefon perełka to wrzucam do silikonu czy innego bo nie ma siły by nie pojawiły się obdarcia i rysy. Telefony z diamentu nie są. 

A jeśli chcę telefon szczupły, bez dodatków (czyli to co lubię) to akceptuję fakt że po jakimś czasie będzie obdarty czy z rysami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie taki chcę wziąć. Nie pogrubia? Jest odstęp podłoża od oczka aparatu przez ten silikon?

Wysłane z MI4 W

Grubość silikonu jest dobrana idealnie tak by nie pogrubiało za bardzo urządzenia a szkło aparatu nie dotykało powierzchni. Do tego jest on matowy, no ogólnie sprawia bardzo dobre wrażenie. Takie coś jest must-have dla tego telefonu. Tył jest błyszczący i po kilku przesunięciach po stole będą rysy na bank. Zastanawiam się czy nie podjąć tego na ekran - http://www.aliexpress.com/item/NILLKIN-Amazing-H-Nanometer-Anti-Explosion-Tempered-Glass-Screen-Protector-For-Xiaomi-M4-MOQ-1PCS/2010422949.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka uwaga co do oryginalnego silikonu Xiaomi + folia zabezpieczająca - krawędź silikonu zachodzi minimalnie na ekran no i oczywiście skutecznie wciska się pod folię odklejając ją od ekranu. Może gdyby silikon zachodził trochę bardziej tak żeby też trzymać folię nie było by problemu, a tak silikon+folia no nie współpracują ze sobą. Ze szkłem Nillkin też będzie ten sam problem zapewne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Skąd to masz, sam wycinałeś?

Dokładnie sam wycinałem folia 3M Carbon jest nawet w dostępna w różnych kolorach, ja akurat jakąś resztkę miałem pod ręką.

Wyszło nawet nieźle lepiej się trzyma w dłoni bo folia ma swoją strukturę i co najważniejsze tył się nie rysuje i mam telefon w połowie czarny.

Jak się znudzi odklejasz folię  :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Szukam czegoś takiego. Używałem kiedyś gelaskins, to by się nadało. Jestem antytalentem, wiem ze źle wytne.

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

 

Jest coś takiego do kupienia:

Sam się nad tym zastanawiam, bo jest to idealne zabezpieczenie pleców telefonu przed zarysowaniami + nie pogrubia telefonu.

Do tego szkiełko hartowane i można rzucać telefonem :)

 

Używa ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że to tylko naklejki, ale mam doświadczenie z Gelaskins (które wydają się tymi samymi naklejkami) i sobie chwaliłem, bo robiły swoje - chroniły plecy telefonu.

Można mieć pretensje do Xiaomi o to, że nie poszło w wymienialne plecki jak wspominali wcześniej, ale żeby nie pogrubiać telefonu i zarazem go chronić wydaje mi się, że ta opcja jest idealna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jeśli chcecie zabezpieczyć tył swojego mi4, wystarczy zakupić na ebay cieniusieńki silikon , który kosztuje całe 2.99$ z przesyłką. Nazywa się "Slim Ultra Thin Transparent Crystal Clear Soft " :)

Możesz wrzucić jakieś zdjęcia tego case'a?

Wiem, że na e-bay'u są foty ale zawsze lepiej zobaczyć coś "na żywo" niż w sklepie...

Edytowane przez degas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...