Jump to content

Brak połączenia Mi fit z laptopem (amazfit bip)

Recommended Posts

Witam. Mój problem jest taki: Chcę połączyć zegarek z laptopem. Dokładnie to apkę MiFit. Pobrałem ją przez program taki jak Nox lub BlueStacks (emulatory androida), zainstalowałem po czym przy próbie włączenia program prosi o zgodę na włączenie bluetooth. Po kliknięciu zgody cały czas program próbuję włączyć bluetooth ale nic się nie dzieje i zegarek nie zostaję sparowany. Co zrobić? Bluetooth w laptopie mam, próbowałem sam go włączyć przed uruchomieniem emulatora ale nic to nie daje. Laptop widzi zegarek i zostają sparowane ale emulatory nadal proszą o zgodę na włączenie bluetooth. Zegarek to amazfit bip. Dodam jeszcze, że ze smartfonem wszystko jest ok, tak samo MiFit prosi o zgodę na bluetooth ale od razu zostaję połączone.

Edited by lordzyta

Ktokolwiek ma jakiś pomysł? Bardzo mi zależy żeby na laptopie odczytywać wyniki z MiFit ponieważ nie mam ciągłego dostępu do telefonu.

Może w laptopie coś się przestawia z bluetooth żeby MiFit mógł go włączyć? Próbowałem uruchomić jako administrator ale nic z tego. Antywirus też wyłączałem. Czy można gdzieś wpisać port bluetooth z jakim ma się łączyć?

Edited by lordzyta
  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...