Skocz do zawartości

Mi Band 2 - powiadomienia z opóżnieniem


Mirao

Rekomendowane odpowiedzi

Opaski używam od kilku dni - chyba od trzech. 

Głównym powodem jej zakupu były powiadomienia z aplikacji - telefon, sms + komunikatory. 

Aktualnie zainstalowany mam MIFit i Mi Band Tools.

Z telefonami nie ma problemów. Powiadomienia z messenger i whatsapp schodzą niestety losowo - czasami w tym samym momencie co ktoś napisze, a czasami z opóźnieniem. Jak ktoś wyśle więcej niż jedną informację - jedna po drugiej - to pierwsze powiadomienie zejdzie a drugie już nie koniecznie. Jest to do przeżycia, ale fajnie jakby działało idealnie w punkt lub jak kto woli w punkt idealnie :)
 

Czy te aplikacje MIFit i Mi Band Tools muszę być uruchomione na telefonie, żeby powiadomienia schodziły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Dnia 2.05.2018 o 13:16, Mirao napisał:

Opaski używam od kilku dni - chyba od trzech. 

Głównym powodem jej zakupu były powiadomienia z aplikacji - telefon, sms + komunikatory. 

Aktualnie zainstalowany mam MIFit i Mi Band Tools.

Z telefonami nie ma problemów. Powiadomienia z messenger i whatsapp schodzą niestety losowo - czasami w tym samym momencie co ktoś napisze, a czasami z opóźnieniem. Jak ktoś wyśle więcej niż jedną informację - jedna po drugiej - to pierwsze powiadomienie zejdzie a drugie już nie koniecznie. Jest to do przeżycia, ale fajnie jakby działało idealnie w punkt lub jak kto woli w punkt idealnie :)
 

Czy te aplikacje MIFit i Mi Band Tools muszę być uruchomione na telefonie, żeby powiadomienia schodziły?

Aplikacja Mi Band Tools musi chodzić w tle dlatego sprawdź czy telefon po wygaszeniu ekranu nie usypia aplikacji w celu oszczędzania energii. Jeśli tak to dodaj Mi Band Tools do aplikacji chronionych/wyjątków. Dodatkowo sprawdź czy w ustawieniach Mi Band Tools masz powiadomienie na pasku statusu ustawione na widoczne. Kolejną rzeczą jaką musisz zrobić to te aplikacje które w mi Band Tools masz ustawione na powiadomienia aktywne to w aplikacji Mi Fit musisz wyłączyć. np. w aplikacji Mi Band Tools masz ustawione powiadomienia dla wiadomości sms to w Mi Fit wyłączasz powiadomienia dla wiadomości SMS. Inaczej mogą się gryżć ze sobą przez co wcale nie wyświetlać. 

Edytowane przez klarensik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...