Skocz do zawartości

Android Oreo


ghost12

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie był problem z wybudzeniem z uśpienia po nocy. Po ostatniej aktualizacji ani razu nie zdarzyło się żeby box się nie wybudził. Czasem muszę parę razy wcisnąć "power" na pilocie, ale za każdym razem się wybudza.

Jedyny problem jaki w tej chwili mam z boxem, to że czasem są problemy z działaniem funkcji "air mouse" w dodatkowym pilocie, którego używam do obsługi aplikacji NC+ Go.

Zdarza się to co jakiś czas po wybudzeniu boxa z uśpienia. Pilot działa normalnie, ale gdy włączę "air mouse" to widać po ikonach, że kursor jest i porusza się za ruchem pilota, jednak nie jest widoczny i nie można w nic kliknąć. Pomaga wówczas jedynie ponowne uruchomienia boxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, może mi ktoś powiedzieć jak teraz wygląda sprawa oglądania filmów z plików lokalnych i netlixa? Widzę dużo komentarzy, że Netflix się tnie, pojawiają się komentarze które mówią że aktualizacja do Oreo to naprawiła, ale wciąż znajduje opinie z tego miesiąca mówiąca o tym problemie. Chciałbym kupić tego mi boxa jako prezent i byłby głównie używany właśnie do netflixa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też nigdy nie było problemu z Netflixem.Po ostatniej aktualizacji jedyny problem to wybudzanie.Bardzo rzadko ale nieraz muszę po prostu wyjąć zasilacz z prądu. Innych problemów nie mam a co fajne działa w końcu automatyczne odświeżanie obrazu z czym był problem wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei ani razu nie musiałem wyjmować zasilacza z prądu. Wybudza się po góra dwóch naciśnięciach. Przed ostatnimi aktualizacjami automatyczne odświeżanie po prostu nie działało. Mało który box na rynku obsługuje tę funkcję.

Edytowane przez nołbady
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dziś na MiBox 4k wyskoczyła aktualizacja systemu, zaledwie 68 MB. Poprawki bezpieczeństwa i jakieś poprawki stabilizacji, większa kompatybilność z adapterami Ethernet.

Dalej Android 8.0. Poprawki nadal 5 marca 2019.
Kompilacja ma końcówkę .2573.

Pomogłem podziękuj.

Ksiaomi Biedmi Nołt Pińć & Tapatalk

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Matheusz napisał:

Dziś na MiBox 4k wyskoczyła aktualizacja systemu, zaledwie 68 MB. Poprawki bezpieczeństwa i jakieś poprawki stabilizacji, większa kompatybilność z adapterami Ethernet.

Dalej Android 8.0. Poprawki nadal 5 marca 2019.
Kompilacja ma końcówkę .2573.

Pomogłem podziękuj. emoji6.png

Ksiaomi Biedmi Nołt Pińć & Tapatalk
 

Warto instalować czy bardziej psuje niż pomaga ta aktualizacja? :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.06.2019 o 18:30, Przemek napisał:

@Matheusz, @RadasssDzięki za odpowiedź. Ja tylko narzekam na to, że jak po jakimś czasie mibox się wygasi to później zamula i trzeba go restartować, aby coś obejrzeć :/ i ta aktualizacja też tego nie naprawiła :(

Dokładnie mam to samo. Strasznie irytujące to jest, że od długiego czasu błąd taki nie został poprawiony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

U mnie po tej aktualizacji jest znowu niska prędkość WiFi, dźwięk z Youtube jest w zwolnionym tempie (opóźnia do obrazu) i co najgorsze nie pomaga odłączenie z prądu. W dniu wczorajszym musiałem go odłączyć z prądu chyba z 8 razy, aby Youtube zaczął działać prawidłowo i prędkość WiFi była w miarę dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.07.2019 o 21:25, GRV napisał:

U mnie po tej aktualizacji jest znowu niska prędkość WiFi, dźwięk z Youtube jest w zwolnionym tempie (opóźnia do obrazu) i co najgorsze nie pomaga odłączenie z prądu. W dniu wczorajszym musiałem go odłączyć z prądu chyba z 8 razy, aby Youtube zaczął działać prawidłowo i prędkość WiFi była w miarę dobra.

gdzie kupiłes swojego boxa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jakiś czas temu zakupiłem mi box4 głównie dla netflixa i YouTube. Problem jest taki, że czasami filmy odtwarzane są bez żadnych zacięć i lądowania a zazwyczaj jest tragedia to znaczy YouTube cały czas się zacina i wyłącza, po aktualizacji na netflixie jest problem z głosem. Używam routera tplink, mam 100mb szybkości łącza a mi box znajduje się w pokoju sąsiadującym z routerem zaznaczam, że już 3 krotnie zmieniałem kanał wifi i sytuacja się powtarza :(

jest szansa jakos to rozwiazac czy po prostu sprzedać to urządzenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Unitek Y-1470 hub 3x USB 2.0 + Fast Ethernet bo ktoś tu w dziale polecal.

Ethernet 100Mb jest wystarczające do 8K. Max niekotre iptv biora 25Mb. Wszystkie porty USB reversible i wystarczajace do wszystkiego po mysz czy dysk. Hub aktywny wiec mamy mozliwosc dodatkowego zasilania przez microUSB.

Edytowane przez miki73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 31.07.2019 o 07:40, Matheusz napisał:

Mi Box S/ 4 - aktualizacja
Drobne poprawki błędów.
Nr kompilacji - końcówka .699
Stan aktualizacji zabezpieczeń - 5 maja 2019

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
 

Jaki model aktualizowałeś, bo u mnie na Mi Box 4K nadal brak wspomnianej aktualizacji?

Edytowane przez digimen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

siema, w jaki sposob radzicie sobie na Oreo z instalacja aplikacji z nieznanych zrodel?

probowalem wczoraj odpalic YouTube vanced jak rowniez spotify "lekko zmodyfikowanego";) i wyskakuje konmunikat ze urzadzenie jest niekompatybilne. (Mi Box 4s)

dzieki za odpowiedz i pozdrawiam

 

Edit: Wszystko dziala tak jak sie nalezy, najprawdopodobniej problem byl zwiazany z pendrivem, po podlaczeniu innego dysku instalacja przebiega bez przeszkod..

Edytowane przez pinturicchio87
solution found
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...