Skocz do zawartości

Android Oreo


ghost12

Rekomendowane odpowiedzi

Po wczorajszej aktualizacji wyłączyłem boxa na noc pierwszy raz od długiego czasu. Rano wstał bez problemu, ale wcześniej też mu się to czasem udawało, więc trzeba trochę więcej czasu na testy

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo dla Xiaomi. Jednak aktualizacja wycina dźwięk HD. No i co teraz z tym zrobić.

Jest możliwość cofnięcia aktualizacji tym sposobem z poprzedniej strony ?

Teraz mam do wyboru z tym gównem albo nie mieć dźwięku HD albo nivy mieć ulepszenie. Jak dalej będzie na netflixie zacinało dźwięk 5.1 to chyba mibox nadaje się dla mnie do kosza. Co to za wspaniały pomysł tak wogóle żeby wyrzucić coś co działa idealnie

Dnia 22.03.2019 o 09:24, dark695 napisał:

 

Na szybko sprawdzone i działa Netflix i własna biblioteka

 

No właśnie nie działa kolego DTS HD. Input może i masz HD ale output na wzmcniacz już nie

Edytowane przez Abdel85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Abdel85 napisał:

Brawo dla Xiaomi. Jednak aktualizacja wycina dźwięk HD. No i co teraz z tym zrobić.

Jest możliwość cofnięcia aktualizacji tym sposobem z poprzedniej strony ?

Teraz mam do wyboru z tym gównem albo nie mieć dźwięku HD albo nivy mieć ulepszenie. Jak dalej będzie na netflixie zacinało dźwięk 5.1 to chyba mibox nadaje się dla mnie do kosza. Co to za wspaniały pomysł tak wogóle żeby wyrzucić coś co działa idealnie

No właśnie nie działa kolego DTS HD. Input może i masz HD ale output na wzmcniacz już nie

Chyba jesteś jednym, który tak ma. Dla mnie najlepsza aktualizacja - wreszcie dodali auto frame rate. Używam Hamorny, wiec wybudzanie nigdy nie było problemem.

Obecnie dla mnie brak wad. No moze autoframe rate dla Netflix ;).

Edytowane przez akslow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zc36804 napisał:

U mnie na Amplitunerze Pioneer VSX-933 jest DTS HD własnie skończyłem oglądać film Planet Earth II DTS HD-MA 5.1 - 4K i na wyświetlaczu amplitunera jest symbol i napis DTS-HD Master - Mi-BOX jest podłączony kablem HDMI "Unitek"    https://www.unitek-products.com/product/cable?view=product&id=217

Pokaż ustawienia z Kodi. Bo u mnie brak opcji DTS HD.

Jakim programem oglądasz ?

To samo Akslow masz w kodi ustawienia dźwięku HD ?

Edytowane przez Abdel85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Radasss napisał:

W ustawieniach dźwięku box'a ustaw na AUTO. Dopiewo wtedy będziesz mógł ustawić w KODI. U mnie po aktualizacji działa DTS-HD MA oraz DD TrueHD.

No kolego to już za mną  bez przesady że zostawiłem PCM ;)...

Ale jaja... ehhh. Po 5krotnym przestawieniu auto na pcm i spowrotem i zresetowaniu kodi działa hd. Bogu dzięki ;) Przepraszam za zamieszanie

Edytowane przez Abdel85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Abdel85 napisał:

Brawo dla Xiaomi. Jednak aktualizacja wycina dźwięk HD. No i co teraz z tym zrobić.

Jest możliwość cofnięcia aktualizacji tym sposobem z poprzedniej strony ?

Teraz mam do wyboru z tym gównem albo nie mieć dźwięku HD albo nivy mieć ulepszenie. Jak dalej będzie na netflixie zacinało dźwięk 5.1 to chyba mibox nadaje się dla mnie do kosza. Co to za wspaniały pomysł tak wogóle żeby wyrzucić coś co działa idealnie

No właśnie nie działa kolego DTS HD. Input może i masz HD ale output na wzmcniacz już nie

 

4Ddd5QnX_o.jpg

Więc nim napiszesz sprawdź dokładnie działa wszystko bardzo dobrze( na screenie masz pokazane,że jest 5.1 nie mam Atmos-a więc nie będzie 7.1} poza tym teraz działa mi lepiej przez wi-fi 5G Miałem podpięty aktywny hub z ethernetem i miałem lekkie przycięcia po odłączeniu huba zero przycięć 

 

Edytowane przez dark695
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ostatniej aktualizacji prędkość WiFi miałem w granicach 20 - 30 Mb. Kilka osób twierdzi, że po aktualizacjach należy przywrócić urządzenie do ustawień fabrycznych.

W telefonie tego bym nie zrobił, bo szkoda mi czasu na instalowanie tego wszystkiego co tam mam, ale TV Box-a postanowiłem przywrócić do fabrycznych, bo oprócz KODI to zbytnio tam nic nie miałem.

Po przywróceniu ustawień fabrycznych mocno się zdziwiłem (pozytywnie), bo prędkość WiFi wzrosła do 70 Mb, ale niezbyt długo trwała moja radość, bo dziś załączyłem pudełeczko i prędkość WiFi wynosi już tylko 2,5 Mb!!! Masakra...

Edytowane przez GRV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po ostatnim upgradzie już wogóle nie widzi wifi /dwa różne APki Linksys i TPLink ddwrt i oryginalne oprogramowanie/. Na codzień korzystam z adapteraUSB - LAN.

Dodatkowo w trakcie upgradu zaliczył zwięchę, po aktualizacji juz 2-3 niekontrolowane restarty.

Funkcjonalność boxa jest naprawdę OK ale tak spier.. to wifi że wstyd!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz się zdarzyło, czarny ekran i wyrzuciło na stronę startową.

EDYCJA Niestety problem występuje często i losowo. Zamyka KODI, które po włączeniu startuje od nowa. Mam wersję 18.1, która sama się zaktualizowała z 17.6. Wgram starszą wersję i zobaczę może się poprawi.

 

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Szakal_86 napisał:

Od aktualizacji ani razu nie musiałem odłączać zasilania żeby włączyć boxa. Startuje bez problemu z pilota (przynajmniej narazie emoji6.png).

Pojawił się za to problem z Kodi. Od czasu do czasu sam się wyłącza emoji2955.png Ktoś też tak ma?

Mam to samo podczas ogladanie filmow. 

W weekend robie hard reset boxa podejrzewam ze nowa aktualizacja MI BOXA gryzie sie z KODI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój MiBox 4 jest w wersji jak na zdjęciach

c182c1672813.jpg

MiBox twierdzi, że to najnowsza wersja. 

Mam to co wielu opisywało, czyli po wybudzeniu zacina się odtwarzanie. Często są problemy z prędkością Wi-fi i jak film zostanie przerwany i niby się ładuje jego dalsza część np. z youtube to przeważnie już nie wznawia się odtwarzanie. MiBox stoi 30cm od routera który obsługuje zarówno 2,4Ghz, 5Ghz i wi-fi AC. Zaobserwowałem, że lepiej chodzi na 2,4Ghz niż na 5Ghz choć transfery na laptopie są średnio 2 razy lepsze na 5Ghz. Żeby unikać problemów po każdym zakończeniu oglądania odłączam kabel prądowy. Jak chce oglądać to podłączam kabel prądowy. To leczy problemy z lagami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Thorwald napisał:

Żeby unikać problemów po każdym zakończeniu oglądania odłączam kabel prądowy. Jak chce oglądać to podłączam kabel prądowy. To leczy problemy z lagami. 

Genialny sposób:lol:Nie prościej wejść w ustawienia i dać "Uruchom ponownie"?

Edytowane przez nołbady
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.04.2019 o 05:39, Szakal_86 napisał:
Dnia 28.03.2019 o 17:06, miki73 napisał:
Mam to samo podczas ogladanie filmow. 
W weekend robie hard reset boxa podejrzewam ze nowa aktualizacja MI BOXA gryzie sie z KODI

Pomogło? Ja zauważyłem, że u mnie problem występuje tylko jak włączam materiały z Player. Jak puszczę z Ipla to nie wyłącza się nigdy.

Nie robilem hard reset, ustapilo filmy dzialaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...