Skocz do zawartości

Android Oreo


ghost12

Rekomendowane odpowiedzi

Zaktualizowałem z 6.0.1

Na razie (od godziny) raz zerwało wifi (wyskoczył błąd ale YT nie przyciął)

I z moich spostrzeżeń to prawy przycisk myszy nie (cofa) choć może to sie gdzieś ustawia nie wiem

Tak na oko wszystko chodzi płynniej jakby szybciej

wybierane głosowe działa bez factory reseta

tylko pad trzeba było od nowa parować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowała się, jednak musiałem użyć programu set orientation żeby obrócić ekran bo była w poziomie. Po udzieleniu zezwoleń na dostęp zatrzymała się na ekranie startowym i nic więcej nie umiałem zrobić. Korzystałem z magic mouse.

Witam
Mam pytanie do posiadaczy Xiaomi Mi Box 4K 
Czy da się zainstalować  program z Play do rejestratorów kamer 
np. gDMSS LITE
Chodzi o podgląd online z rejestratora kamer 


Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, zuku1786 napisał:

Zainstalowała się, jednak musiałem użyć programu set orientation żeby obrócić ekran bo była w poziomie. Po udzieleniu zezwoleń na dostęp zatrzymała się na ekranie startowym i nic więcej nie umiałem zrobić. Korzystałem z magic mouse.

 


Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 

 

ale sam program wystartował

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem router na taki 2,4Ghz  i 5Ghz ( poprzednik dzialal tylko na 2,4)-nie potrafie ustawic samego 5Ghz kilka godzin pochodzil i lipa, udalo mi sie zrobic aktualizaje ta najnowszą (jakos przez wifi spot z telefonu zassalem) dalej lipa. Oddalem na gwarancję, jak myslicie jest szansa na naprawe, wymiane lub zwrot kasy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie może, czy jest szansa anulować aktualizację?

Wchodzę dzisiaj i widzę info o aktualizacji do 8.0, 624.7MB, z informacją "Pobrano i zweryfikowano".

Jedyna akcja do wyboru to "Uruchom ponownie teraz" :(.

 

Aktualnie mam androida 6.0.1 kompilacja (mhc19j) 699, i właściwie zupełnie mi nie zależy na nowym androidzie - teraz wszystko mi działa no i mam już pokonfigurowane ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak miałem, ale zrobiłem aktualizacje i dalej mi wszystko działa jak poprzednio, tyle że musiałem wszystko na nowo ustawić bo kopie jaka zrobiłem i zapisałem na pendrivie ustawionym jako pamięć wewnętrzna MiBoxa do niczego się nie nadała, bo po aktualizacji kazał pendrive sformatować na nowo bo go nie rozpoznał

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff, pomimo, że aktualizacja sobie już czeka ściągnięta, to po ponownym uruchomieniu boxa (z odłączeniem od zasilania) nie aktualizuje się samoczynnie ;-)

 

Gdy nie włączam TV (projektora), to box na androidzie 6.0 chodzi stabilnie przez kilka tygodni jako player spotify z apką "launch on boot", więc jak na razie nie chciałbym przechodzić na 8.0.

Edytowane przez volender
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć.

Tak przeleciałem kilkanaście stron i dalej nic nie wiem co z tym Xiaomi Mi Boxco  ...

Chciałem go wykorzystać głównie do przeglądania multimediów, zdaje że główny problem po aktualizacji tkwi w jakości połączenia wifi, tak więc moje pytanie : wifi ma lecieć z komórki na 2,4ghz, pociągnie toto czy nie i po prostu kupić sobie zwykłego Chromecasta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Kupiłem Mi Boxa przez Ali i niestety miałem go w wersji TELEBEE czyli koreański launcher bez możliwości zmiany. Przez recovery wgrałem najnowszy build Oreo  2396 (wcześniej miałem jakiś android w wersji 7). Obecnie po wgraniu softa box włącza się od recovery a na dole są 2 pełne kropki z trzech. Co dalej? Cegiełka ?

edit: już sobie poradziłem ;D jak ktoś będzie miał podobny problem to chętnie pomogę

Edytowane przez 1oskar1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie każda inna wesja poza 2167 nie chce działać. po update w pażdzierniku wróciłem do wersji 2167 i mój mibox działał poprawnie.Wczoraj nie wiem jakim cudem sam pobrał aktualizacje i ja zainstalował ( wesje 2396). Niestety żadnych zmian nie widze, po kilku minutach nie daje się wybudzić boxa na pilot nie reaguje!  dodatkowo będąc w KODI nagle urządzenie łapie zwieje i tyle. To samo miałem z poprzednimi aktualizacjami. Wyłącznie wersja 2167 działa poprawnie. Czy ktoś wie co poprawiono w wersji 2405 i gdzie można ją pobrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 10 minutach testowania wygląda OK. Zobaczymy co wyjdzie w użytkowaniu. 

Edit:

Najbardziej wkurza mnie to, że box sam się zaktualizował. Aktualizacja wisiała w ustawieniach gotowa do zainstalowania od ponad miesiąca.  Wyłączałem go z prądu, uruchamiałem ponownie i nie aktualizował się. A tu nagle zwykłe włączenie z uśpienia i oreo na pokładzie.

Edytowane przez Radasss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...