Skocz do zawartości

Android Oreo


ghost12

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, kapciu75 napisał:

Czy komuś z Was zniknęło DD5.1 z Netflix po aktualizacji? W MiBox, w ustawieniach dźwięku jest tylko PCM oraz Auto. Brak ustawienia Always, które wymuszało dźwięk DD5.1 w Netflix. Ktoś, coś?

 

A ampli podłączony przez HDMI? Bo z tego co zaobserwowałem na zagranicznych forach działa na "Auto" przy podłączeniu przez HDMI a przy np. optyku są problemy. Ja mam przez HDMI i jest ok.

 

 

23 minuty temu, djdaros10 napisał:

U mnie dalej jest problem, że jak minie 24h od uśpienia MI Boxa to włączy sie po chwili ale strasznie muli przez co muszę go uruchomić ponownie. WiFi wydaje się jakby mnie rzadziej zrywało sygnał.

 

A masz podłączony na stałe HDD lub pendrive? Bo u mnie zauważyłem podobne zjawisko ale tylko gdy HDD jest podłączony, po wybudzeniu przez chwilę jakby od nowa szła indeksacja i box przycina, po chwili jest już ok.

Edytowane przez souacz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, souacz napisał:

 

A ampli podłączony przez HDMI? Bo z tego co zaobserwowałem na zagranicznych forach działa na "Auto" przy podłączeniu przez HDMI a przy np. optyku są problemy. Ja mam przez HDMI i jest ok.

 

 

 

A masz podłączony na stałe HDD lub pendrive? Bo u mnie zauważyłem podobne zjawisko ale tylko gdy HDD jest podłączony, przez chwilę jakby od nowa szła indeksacja i box przycina, po chwili jest już ok.

Mam podłączonego HUBa USB więc może faktycznie to jego wina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie dzisiaj nie mogłem pilotem włączyć mi Boxa trzeba było zrobić reseta i dopiero wtedy zaczęło działać. Dziwię się chinolom bo naprawdę produkt nie jest zły ale soft  do niego tragedia. Miejmy nadzieję że wydadzą następny Soft gdzie w końcu wszystko będzie działało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po najnowszej aktualizacji box działa bardzo stabilnie, w końcu nie zrywa mi wifi. Jedyny problem jaki zaobserwowałem to problemy z wyszukiwaniem głosowy. Raz działa, raz nie  i nie wiedzieć czemu przestał mnie rozumieć. Mówię jedno a wyszukuje co innego, trzeba powtarzać bardzo wyraźnie po kilkanaście razy. Wcześniej działało to bez zarzutów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@souacz wydaje się, że jak wypiąłem HUBa to faktycznie jakby "mulenie" zaraz po odpaleniu ustąpiło. Zobaczymy jak minie więcej niż 15h od ostatniego używania to dalej będzie się tak działo.

@Masmix właśnie z wyszukiwaniem głosowym dalej jest problem. Chcąc wyszukać coś na YT klikając ikonę mikrofonu na ekranie TV średnio rozpoznaje i długo tak jakby szuka o ile w ogóle zacznie szukać. Dużo sprawniej mu idzie jak kliknę ikonę mikrofonu na pilocie wtedy działa bez zastrzeżeń ale szuka chyba wszędzie a nie tylko na samym YT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z problemów które u mnie pozostały:
- zdarzają się problemy z wybudzeniem urządzenia z pilota po dłuższym okresie uśpienia,
- biały piksel w lewym górnym rogu,
- pomimo poprawnego sparowania nie działa mysz przez bluetooth (brak kursora, tak reakcji na klawisze, żeby było śmieszniej myszka też od xiaomi).

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem ten sam problem. Tyle że po wielokrotyn naciskaniu przycisku power na pilocie box się w końcu uruchomił, tak się uruchomił że działał jak flaki z olejem(system lagował). Apka vlc uruchamiała film 2min jak już uruchomiła to rwało obraz i dźwięk. Masakra, na poprzednim buildzie tak nie miałem. Pomógł reset boxa za pomocą pilota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co znaczy, że nic nie idzie zrobić? mi po aktualizacji pilot z raz nie reagował, ale to wtedy trzeba miboxa z prądu wypiąć i wpiąć i ewentualnie jak nie pomoże to dusić jakiś przycisk przez kilka sekund(ewentualnie kółko i w lewo żeby zaczęło się parowanie).Router z miboxem dzielą dwa piętra i zasięg prawie maksymium i nic nie rozłącza, ani nie tnie na 2,4Ghz. Ewentualnie coś na routerze macie skopane firewalle czy inne Naty(z tym drugim mi się ps4 gryzło do czasu ustawienia)

Edytowane przez stereo0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Internet na innych urządzeniach działa perfekcyjnie tylko na mibox cały czas rozlacza. Uruchamiam sklep play - rozlacza nie uruchomi się. Uruchamiam netflixa to samo. Chcę zalogować się na konto Google bo resecie- brak połączenia i co najmniej 4 próby i wreszcie udaje się. YouTube? Niczym się uruchomi to znowu rozlacza a jak uruchomi to niczym włączę coś to 10 min i kilka rozlaczen. Przed aktualizacja było dobrze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z pilotem u mnie rozwiązuje się po skierowaniu pilota w czujnik z przodu boxa bezposrednio przed Mi Box choc nie ma to sensu... działa Z jedynych problemów, które mnie denerwują to dlugoe oczekiwanie zanim Mikrofon zaczbie słuchać. Tak po za tym po zmianie na wi fi 5 Ghz wszystko śmiga jak trzeba bynajmniej jak na moje potrzeby :)

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.08.2018 o 09:29, MateuszT napisał:

problem z WiFi załatwił USB hub z wejściem LAN, jak na razie zero problemów.

Za to ciągle mam problem z dźwiękiem MiBox wysyła zarówno po HDMI jak i po SPDiF i muszę wyciszać TV ręcznie. (TV mam podłączony po HDMI a wzmacniacz po SPDiF) Dawniej mozna było ustawić którym wyjściem chce się mieć wysyłany dźwięk. Jest już może na to jakiś sposób?

Jaki masz konkretnie ten Hub ? Bo mi "i-tec USB 3.0 Metal 3-port HUB with Gigabit Ethernet adapter" przestał działać na OREO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Resetowałem już 2 razy do ustawień fabrycznych i dalej daje się wyczuć spowolnienie sprzętu, nawet przy skakaniu po "kafelkach" haczy. Najbardziej odczuwalne jest to przy Kodi na wtyczce Cherry TV - wszystko się długo buforuje. Po aktualizacji do Oreo było ok, dopiero przy którejś łatce tak się stało. Z netem łączę się przez Wifi 2.4 GHz. Na szczęście nie mam problemów z netem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...