Skocz do zawartości

Android Oreo


ghost12

Rekomendowane odpowiedzi

[mention=41092]mini21[/mention] wgrałeś poprawkę w wersji beta ? Po jej wgraniu bolączki wolnego netu ustąpiły ( jeszcze należy dźwięk przestawić na PCM ), a mam router TP-Link Archer C1. Niestety w porównaniu do Apple TV 4K ( proszę o wyrozumiałość ) MI Box to baaaardzo ubogi krewny jeśli chodzi o wydajność KODI. 
Wiesz - chyba nie jestem na czacie.
Myślałem że kupię sprzęt i będę miał problem z głowy a tu się dopiero zaczęło.

Mówiąc o poprawce masz na myśli poprawkę do mi boxa czy do kodi?

Ogólnie jeśli chodzi o mi boxa - nie wygrywałem nic co nie wyszło oficjalnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę sprawdzić ale wydaje mi się że mam zainstalowaną wersję o której piszesz.

W zasadzie nie korzystam z niczego innego jak Kodi więc nawet nie porównywałem czy z innymi programami też się tnie.

Wczoraj zainstalowałem Kodi 18 ale to nic nie pomogło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, sunway napisał:

Niestety problemy  z rozłączaniem internetu są też na netflix i youtube. Katastrofa

 

Mi pomogło przywrócenie ustawień fabrycznych,czasami jeszcze coś mu odbija ostatnio przez 2 dni przychodzę do domu a tu TV włączony zmieniłem ustawienie w TV aby nie wybudzał i jest ok

Natomiast na Kodi 17,6 praktycznie on-line nie da się oglądać,lepiej było na 18 - bez bufora, jednak po kilku dniach Kodi z 18 aktualizowało się do stabilnej 17,6 wszystkie ustawienia w Kodi aby nie aktualizował bez zgody nic mi nie dały,oglądam filmy z serwisów FilmFan bez problemu na Kodi poza online

do tego mam apke IPTV Smarters Pro lub jest wiele innych i działa bez problemu

Boxa mam podpiętego pod amplituner  i 5,1 z netflixa śmiga,na Kodi czyta pliki z serwera sieciowego bez problemu dźwięk 7,1 pliki flac,MA wszystko chodzi

Dodam router Asus 68U,  pasmo 5G lub przez USB hub z wejściem LAN bez różnicy testy na speedof me prawie identyczne czy wifi czy Ethernet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, dark695 napisał:

Mi pomogło przywrócenie ustawień fabrycznych,czasami jeszcze coś mu odbija ostatnio przez 2 dni przychodzę do domu a tu TV włączony zmieniłem ustawienie w TV aby nie wybudzał i jest ok

Natomiast na Kodi 17,6 praktycznie on-line nie da się oglądać,lepiej było na 18 - bez bufora, jednak po kilku dniach Kodi z 18 aktualizowało się do stabilnej 17,6 wszystkie ustawienia w Kodi aby nie aktualizował bez zgody nic mi nie dały,oglądam filmy z serwisów FilmFan bez problemu na Kodi poza online

do tego mam apke IPTV Smarters Pro lub jest wiele innych i działa bez problemu

Boxa mam podpiętego pod amplituner  i 5,1 z netflixa śmiga,na Kodi czyta pliki z serwera sieciowego bez problemu dźwięk 7,1 pliki flac,MA wszystko chodzi

Dodam router Asus 68U,  pasmo 5G lub przez USB hub z wejściem LAN bez różnicy testy na speedof me prawie identyczne czy wifi czy Ethernet

Jak używasz tego IPTV Smarters Pro  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zuku1786 napisał:

Jest na stronie 11 tego wątku

Dzięki.

Trochę się boję przeprowadzenia tej operacji żeby czegoś nie zepsuć...
No i martwię się, czy w przyszłości jak wyjdzie jakaś aktualizacja, to zainstaluje się automatycznie czy już będę musiał robić to ręcznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak

Niby instalacja przebiegła prawidłowo, otwiera się menu (przewrócony robocik), i na tym koniec. Wipe reset  nie pomaga. Nr kompilacji z końcówką 2179 jest widoczny w menu. Ktoś przywraca takie urządzenia do życia?

Edytowane przez sunway
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dziwne - bo mi po zrobieniu pendrive (z plikiem tekstowym bez rozszerzenia .txt) wszystko przebiegło samo - nic nie klikałem.
Chwilę miałem problem żeby "wymusić" tryb recovery, ale gdy już poszło, to zrobiło się samo - żadnych wipe, factory reset itp.

No i powiem Wam - pomogło.
W końcu się nie tnie przy oglądaniu Kodi, tak więc ta aktualizacja pomaga.

Dzięki wszystkim za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie krok po kroku jak zrobić aktualizację, coś zrobiłem źle. Na pendrive ma być plik update.zip, czy jeszcze jakiś? Po włożeniu pendrive, wciśnięciu dwóch przycisków i włączeniu jednocześnie zasilania co dalej robimy?

Edytowane przez sunway
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę jak to zrobiłem: plik pobrany ok.620mb umieścilem na pendrivie, zmieniłem nazwę na update.zip,  potem umieściłem drugi plik o nazwie xiaomi update do którego wpisałem update_package=/udisk/update.zip . Co źle zrobiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucasz na pena (FAT32) plik z softem, zmieniasz mu nazwę na update.zip - potem na penie tworzysz pusty plik bez rozszerzenia o nazwie xiaomi_update, edytujesz ten plik, dopisujesz do niego polecenie:
--update_package=/udisk/update.zip 
Wyłączasz Miboxa (wtyczką !), wkładasz pena , uruchamiasz miboxa trzymając na pilocie strzałkę do tyłu i przycisk OK ... reszta idzie z automatu


Zacytowałem instrukcję która była podana we wcześniejszych postach. Jaśniej i prościej chyba nie dało się tego napisać...
 

16 minut temu, sunway napisał:

Napiszę jak to zrobiłem: plik pobrany ok.620mb umieścilem na pendrivie, zmieniłem nazwę na update.zip,  potem umieściłem drugi plik o nazwie xiaomi update do którego wpisałem update_package=/udisk/update.zip . Co źle zrobiłem

--update_package=/udisk/update.zip 

Porównaj jak ty wpisałeś a jak było napisane w instrukcji.

Edytowane przez pkonrad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zrobiłeś wszystko jak trzeba. Zawsze taka aktualizacja na własną rękę niesie ze sobą ryzyko, że coś pójdzie nie tak i uwalisz sprzęt. Wszystko robisz na własną odpowiedzialność. Miałeś pecha i tyle.

Edytowane przez pkonrad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, dark695 napisał:

Natomiast na Kodi 17,6 praktycznie on-line nie da się oglądać,lepiej było na 18 - bez bufora, jednak po kilku dniach Kodi z 18 aktualizowało się do stabilnej 17,6 wszystkie ustawienia w Kodi aby nie aktualizował bez zgody nic mi nie dały,oglądam filmy z serwisów FilmFan bez problemu na Kodi poza online

Jak KODI 18 zaktualizowalo ci sie do KODI 17??? Tego kompletnie nie rozumiem. Mam caly czas kodi18 ,wszystko hula i spokojnie czekam na poprawke oficjalna niz wgrywac samemu patcha i ewentualnie uwalic boxa.

Edytowane przez miki73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, miki73 napisał:

Jak KODI 18 zaktualizowalo ci sie do KODI 17??? Tego kompletnie nie rozumiem. Mam caly czas kodi18 ,wszystko hula i spokojnie czekam na poprawke oficjalna niz wgrywac samemu patcha i ewentualnie uwalic boxa.

Aktualizacja do stabilnej-17.6

Nie mam pojęcia ktoś pisał,że to samo miał

Jaką wersje masz Kodi ? Może zainstaluje tą co Ty i będzie spokój

Edytowane przez dark695
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...