Skocz do zawartości

Zawieszenie się ekranu


vramzes

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem , praktycznie od początku posiadania tego telefonu ekran się zawiesza , tzn. przestaje jakby dziać dotyk , nic nie idzie nacisnąć , dopiero zablokowanie ekranu i ponowne odblokowanie przywraca mu sprawność , nie ma znaczenia czy przeglądam ogłoszenia na jakimś portalu aukcyjnym czy pisze SMS , często jest tak że co 2 sekundy się zawiesza , ostatnio też wyczytałem że mam fake miui czyli 5-cio cyfrowe , czy to może być przyczyna tego problemu ? Poza tym innych błędów w działaniu raczej nie zauważyłem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, vramzes napisał:

ostatnio też wyczytałem że mam fake miui czyli 5-cio cyfrowe , czy to może być przyczyna tego problemu ?

Oczywiście, że tak syfMIUI powoduje wiele problemów z telefonem. Zmieniaj oprogramowanie na Global lub xiaomi.eu i ciesz się dobrym telefonem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,mam podobny problem z telefonem . Wszystko pracuje idealnie i jestem bardzo zadowolony po za zawieszaniem się jak u kolegi . Pobrałem nowe oprogramowanie widoczne na 2 zdjęciu wypakowalem i nic nie moge/nie umiem zainstalowac. Poniżej zdjęcie wersji telefonu. To mój pierwszy post i dodam tylko że jestem hakerem ale źle też nie ma ,pozdrawiam o proszę o pomoc.

Screenshot_2018-05-13-07-53-18-949_com.android.settings.png

Screenshot_2018-05-13-07-57-08-806_com.mi.android.globalFileexplorer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...