Jump to content

MIUI 8.4.26 / 8.5.3 / 8.5.8

ZduneX25

Recommended Posts

5 minut temu, mrosi napisał:

Spróbuj wyczyścić dane aplikacji Zegar (Ustawienia -> Aplikacje -> Zainstalowane -> Zegar -> Wyczyść dane.

Wyczyściłem, zrestartowałem telefon. Dalej brak tego ustawienia. 

16 minut temu, mrosi napisał:

Spróbuj wyczyścić dane aplikacji Zegar (Ustawienia -> Aplikacje -> Zainstalowane -> Zegar -> Wyczyść dane.

U mnie na Mi5 również brak tej Porannej pogody, tylko "Settings". (English (US) dirty flash od 7.0, aktualnie 8.4.4). 

Całe szczęście, że nie mam żadnych problemów z budzikiem i alarmami :D 

Korzystając z okazji, skoro u mnie się coś różni. Powiedzcie mi proszę, macie "Screen-OFF animację"? Tą, która była dawno temu i tak ładnie ekran się wygaszał robiąc się bodajże szarym i off. U mnie tego brak, a w spisie featuresów od xiaomi.eu dalej widnieje, chętnie bym sobie to aktywował (ale jak?). No chyba, że są jakieś przeciwwskazania i dlatego zostało to wyłączone.

Edited by srgn1

Korzystając z okazji, skoro u mnie się coś różni. Powiedzcie mi proszę, macie "Screen-OFF animację"? Tą, która była dawno temu i tak ładnie ekran się wygaszał robiąc się bodajże szarym i off. U mnie tego brak, a w spisie featuresów od xiaomi.eu dalej widnieje, chętnie bym sobie to aktywował (ale jak?). No chyba, że są jakieś przeciwwskazania i dlatego zostało to wyłączone.

Tego to nie ma już z pół roku albo dłużej ;) Przynajmniej u mnie, Mi 5s Plus.

@ZduneX25 

• Wkrótce możliwość pojawienia się romów xiaomi.eu stable na bazie ostatnich China Stable 9.6

Obecnie wersja China Stable to V9.5 więc chyba najpierw Chińczycy muszą zaktualizować żeby pojawiła się wersja eu. Więc co oznacza wkrótce ? 

Wczoraj wyszła wersja 8.5.3. Na miuipro jest już do pobrania.

Przeprowadziłem eksperyment. Ponieważ nie mogę znaleźć romu 6.4.27 na którym to jest 30 kl w 4k i w pełni funkcjonalne OIS wgrałem 6.10.11. Bajka. Tel szybki i responsywny. Wszystkie funkcje działają. Bateria trzyma rewelacyjnie, GPS łapie lokalizację ekspresowo...sądzę że miui 7 byłby jeszcze szybszy. Jedyne co wkurza to siatka ikon. Chcę jednak zobaczyć OIS jak po zakupie tel w 2016. Może ktoś ma namiary na 6.4.27?

Na chwilę obecną mam wgrany 8.5.3 miuipro...sorry ale tel jest ciągle ciepły a bateria... szkoda gadać. Poza tym tłumaczenie ok a rom stabilny. Ogrom możliwości konfiguracji... Szok. To nie miejsce na to ale są ponoć dwa tomy trzymające b.dpbrze baterie: masik (https://yadi.sk/d/LnJ2Bh4M3JvJu) i Bella (https://xiaomi-miui.gr/community/).

Tak swoją drogą sytuacja z romami przypomina mi casus sterowników kart graficznych. Optymalizowane pod nowy sprzęt na starym owszem działają ale spada wydajność na łeb na szyję.

Edited by magg

Tak tylko FYI quote:

"Update MiuiPro 8.5.3 for Mi 5 published Dear users, contrary to the words about the termination of the development of weekly firmware,Xiaomi has released firmware for Mi 5 gemini ) for Android 8 for closed beta testing. Therefore, the MiuiProteam  also decided to publish their firmware version for this device."

http://en.miui.com/thread-2497718-1-1.html

Edited by Viara

Dnia 2.05.2018 o 23:16, Acid napisał:

Ingbrzy nie chce na razie wydać poprawionych romow o błąd w porannej prognozie choć to poprawiłem sam dla swojego Mi6.

Nie ogarniam tej logiki, poprawka jest ale jej nie dadzą tylko czekają, aż w china to będzie poprawione?

Coś mnie tknęło by ponownie dać szansę tej aktualizacji, a już miałem zainstalowany MiFlash + pobrany Stable Global ROM ;-)
Pobrałem 8.4.26 jeszcze raz, zainstalowałem ponownie przy czym przed jak i po instalacji zrobiłem Wipe Dalvik i Cache. Wynik baterii mnie zaskoczył z uwagi na fakt, że wcześniej osiągnąłem 1 dzień i 7 godzin na baterii przy SoT równym 3h20min zanim telefon "poprosił mnie" o podłączenie do ładowarki. Teraz sprawa wygląda tak jak na poniższych screenach :)

96f077e52e32e6d4a865d9ebb3c31201.jpg927fb16c9888dae9ee7a1bd551759f7d.jpg

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

• mrosi changed the title to MIUI 8.4.26 / 8.5.3 / 8.5.8
  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...