ZduneX25

MIUI 8.4.26 / 8.5.3 / 8.5.8

Recommended Posts

2 minuty temu, maciek04 napisał:

Coś wiadomo na temat Miui 10 dla Mi6? 

Delayed i tyle. Czekać. Przecież świat się nie zawali, jak przez jeszcze kilka dni Mi6 nie dostanie aktu...

Kupiłem telefon MI 5x z zainstalowanym softem MIUI 9.6 by xiaomi.eu 8.4.19 (rozwojowa) telefon był kupiony w Polsce a ja mieszkam poza granicami Polski. Telefon mam już parę tygodni i jak wejdę na aktualizację to cały czas jest że mam aktualną wersją MIUI. (nigdy nie robiłem aktualizacji bo zawsze pisało że jest aktualna) Moje pytanie czy to wina że mieszkam za granicą czy jeszcze nie było od tego czasu żadnej aktualizacji, oraz czy jak będzie aktualizacja do MIUI 10 to dostanę to automatycznie czy trzeba coś wgrywać

2 godziny temu, simcold napisał:
Czy w miui 10 jest taka opcja? Dwuklik np zeby wylaczal ekran?

Podaj proszę nazwę motywu z którego korzystasz.

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka

45 minut temu, YuR!79 napisał:

automatycznie czy trzeba coś wgrywać

miuipolska.pl/download Zalecam tam zajrzeć, a po informacje na temat pobierania, zapraszam na FAQ....

45 minut temu, k.mlynarczyk87 napisał:

Podaj proszę nazwę motywu z którego korzystasz.

Na przyszłość, takie pytania, to na PW sobie załatwiajcie....

• Like 1

Dnia 19.06.2018 o 09:40, matti napisał:

Na dwóch telefonach z MIUI 8.4.26 (Mi4C i 3S) przestał działać budzik/alarm. Obojętnie czy telefon wyciszony czy nie dźwięku alarmu brak - wyświetla się tylko info na pasku, że niby dzwoni alarm. Ktoś coś?

Spróbuj może w ustawieniach budzika wyłączyć prognozę poranną.

Póki co jestem pod wrażeniem MIUI 10 u siebie, mam na myśli płynność i lekkość działania, szanuję to mocno tego mi brakowało od kiedy wyjąłem RN5 z pudełka, oby teraz jeszcze bateria trzymała poziom odpowiedni dla ogniwa 4k mha

uwagi

- kilka braków w tłumaczeniu 
- kilka ikon nie jest dostosowanych do MIUI
- nadal nie da się pisać swipem zaczynając od litery P (nadal traktowane jest to jako gest przy wysuniętej klawiaturze)
- odtwarzacz spotify na zablokowanym ekranie ma paskudne czarne tło jako ramki (nie wygląda to dobrze)
póki co tyle, kierunek jest za***isty tej wersji

Kupiłem telefon MI 5x z zainstalowanym softem MIUI 9.6 by xiaomi.eu 8.4.19 (rozwojowa) telefon był kupiony w Polsce a ja mieszkam poza granicami Polski. Telefon mam już parę tygodni i jak wejdę na aktualizację to cały czas jest że mam aktualną wersją MIUI. (nigdy nie robiłem aktualizacji bo zawsze pisało że jest aktualna) Moje pytanie czy to wina że mieszkam za granicą czy jeszcze nie było od tego czasu żadnej aktualizacji, oraz czy jak będzie aktualizacja do MIUI 10 to dostanę to automatycznie czy trzeba coś wgrywać
Miejsce zamieszkania nie ma znaczenia. Czasem te automatyczne aktualizacje średnio działają i trzeba pobrać ręcznie. Z linków tutaj na forum.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Może czas założyć nowy wątek z miui 10 skoro część już ma? Po co tutaj o tym pisać? Nie na temat

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

• Like 2

8 godzin temu, simcold napisał:

Czy w miui 10 jest taka opcja? Dwuklik np zeby wylaczal ekran?

Jest.

Ustawienia -> Wyświetlacz.

8 godzin temu, DJYano napisał:

https://xiaomi.eu/community/threads/8-6-14-16-18.44522/
ja za chwilę ładuję do siebie MIUI 10 :D 

Za to nie. Zakaz Administracji dotyczy ROMów chińskich. :)

Za to nie. Zakaz Administracji dotyczy ROMów chińskich.
Pokaz zrzut z tym wylaczeniem ekranu dwuklikiem.

10 minut temu, simcold napisał:

Pokaz zrzut z tym wylaczeniem ekranu dwuklikiem.

Screenshot_2018-06-20-20-32-06-310_com.android.settings.png

Dobra ale xzy klikniecie na pulpicie na odpalonym ekranie usypia telefon?

52 minuty temu, mrosi napisał:

11 minut temu, simcold napisał:

Dobra ale xzy klikniecie na pulpicie na odpalonym ekranie usypia telefon?

Nie. To tylko wybudzenie telefonu, bez odblokowania ekranu.

BTW, czy Twój intelekt ogarnia możliwość edycji cytowanej zawartości? Po co bezmyślnie przewalasz obrazki z cytowanego posta, znajdującego się tuż nad odpowiedzią?

• Like 1
  • Haha 1

Dnia 19.06.2018 o 18:53, QBA napisał:

U mnie też budzik nie działa :? Telefon wibruje, nie wybudza się i nie dzwoni. A jak chcę włączyć ekran to wyrzuca błąd. Telefon Mi 4C (3/32).

Pomogło zainstalowanie osobnej apki Alarm Clock Xtreme - ustawiony w niej budzik uruchamia się bez problemów (apka z kłódką).

10 godzin temu, matti napisał:

Pomogło zainstalowanie osobnej apki Alarm Clock Xtreme - ustawiony w niej budzik uruchamia się bez problemów (apka z kłódką).

Zegar Google też działa, ale wolałbym ten z MIUI. Trudno. Ważne, że telefon zapierdziela (77103 punkty w AnTuTu), bateria w porównaniu do Stable dużo dłużej wytrzymuje (myślę, że porównywalnie z LineageOS, z którego się przesiadłem). Poczekam na MIUI 10, bo powrocie LOS wydaje się strasznie siermiężny :) 

9 godzin temu, Eurospeedy napisał:

W spisie go nie ma do miui 10 niestety... 

Umiesz czytać?

https://miuipolska.pl/miui-8-6-28/

"Kiedy aktualizacja do MIUI 10 dla mojego telefonu?

MIUI 10 mają otrzymać poniższe modele gdzieś pod koniec lipca:
Mi Note 3, Mi 5X, Mi 5c, Mi 5s, Mi 5s Plus,Mi 4, Mi 4c, Mi 4S, Mi Max 2, Mi Max, Redmi 5, Redmi 5A, Redmi 5 Plus, Redmi 4/Prime, Redmi 4A, Redmi 4X, Redmi 3S/Redmi 3X, Redmi Pro, Redmi Note 5A, Redmi Note 4 Qualcomm/Redmi Note 4X, Redmi Note 4 MTK, Redmi Note 3 Qualcomm."

Guest
This topic is now closed to further replies.