Jump to content

MIUI 8.4.26 / 8.5.3 / 8.5.8

Recommended Posts

Aktualizacje w czerwcu wstrzymane ze względu na
prace nad MIUI 10. Jeżeli któryś model dostanie aktualizacje to tylko ze względu na poprawki krytycznych błędów.

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka

• Replies 612
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Głupi ja. Nie przeczytałem opinii i zrobiłem aktualizację 8.5.3 na mi5. Pierwszy raz w życiu przywitał mnie bootloop. Wracalo do trwp. Trochę się osralem bo dawno nie robiłem backupu xd pierwsza myśl

A ja jeszcze raz podkreślę, że mam Global w Redmi 5 Plus i zero jakichkolwiek problemów/błędów od początku kiedy posiadam ten telefon, czyli od połowy marca. Dlatego nie widzę sensu wgrywania x.eu, kt

Widzę gonitwa za numerkami. Nie ważne skąd byle najwyższy nr.

Posted Images

Redmi note 3 Kate

Czy ktoś ma problem z android auto? Po podłączeniu Kate do telefonu na nawigacji widzę pikselozę i nic więcej. Podłączenie innego telefonu no Huawei i obraz żyleta. Ktoś coś?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Ale co Ci nie pasuje? Wychodzą aktualizacje do tych urządzeń z którymi są problemy. Ja nie widzę zbyt wiele narzekań na mi5x. Tak Ci zależy na numerku? Napisz mi na priv, to będziesz miał wersję 99.99.99.

Edited by CryRek
  • Like 1
10 minut temu, negatywny napisał:

Zainstalowałem jeszcze raz rom, wyczyściłem dalvik i cache i nadal nie mam face unlocka na najnowszym romie. Co mi pozostaje? Wipe data może coś zmienić czy raczej nie?

Na Oreo chyba nie ma FaceUnlock, przynajmniej teraz...  U mnie na 8.5.3 też nie ma tej opcji, więc się nie męcz i czekaj na MIUI10 :P.

8.5.10 ja nie jestem zachwycony ostatnimi romami dla mi5, oreo nadal pozostaje alfą. Telefon często zamula zaraz po odblokowaniu, mimo że ma w sobie SD820! Moim zdaniem to kompromitacja, by telefon z takim procesorem ciął się jak jakiś budżetowy fon sprzed kilku ładnych lat, na szczęście gdy już się odmuli, to chodzi płynnie i fajnie. Drenażu nie uświadczyłem, chociaż bateria mogłaby być lepsza. Nowych problemów nie zauważyłem, wszystko działa, lepiej lub gorzej.

w spoilerze statystyki baterii, zdrowie baterii 78%

Spoiler

2118976

Jeżeli Ci fon muli, to przeprowadź czystą instalację. Jesteś pierwszą osobą, która się skarży na wydajność w softach 8.5.3  w górę. Sam używam od miesiąca bez żadnych czystek, reinstalek etc i ani razu nie miałem zwiechy, a też mam wersję 3/32.

• Like 1
8 godzin temu, Nezumi napisał:

Jeżeli Ci fon muli, to przeprowadź czystą instalację. Jesteś pierwszą osobą, która się skarży na wydajność w softach 8.5.3  w górę. Sam używam od miesiąca bez żadnych czystek, reinstalek etc i ani razu nie miałem zwiechy, a też mam wersję 3/32.

na mi 5 na 8.5.2.4 jest face unlock i działa poprawnie, natomiast system jest nie stabilny , wczoraj mi 5 grzała się w cieniu jak porąbana i to wiesz przy podstawowych funkcjach typu przeglądanie strony, fb , yt itp ... czekam i czekam na nowy update :D 

Edited by Viara
Przed chwilą, Viara napisał:

na mi 5 na 8.5.2.4 jest face unlock i działa poprawnie, natomiast system jest nie stabilny , wczoraj mi 5 grzała się w cieniu jak porąbana... czekam i czekam na nowy update :D 

Znaczy na 8.5.24 ludzie pisali, że się grzeje na byle czym, ale na 8.5.10 i 8.5.3 takich głosów nie było, albo ja ich nie zauważyłem. U mnie FU nie ma jakimś, ale i tak tego nie używałem, Face Unlock po zdjęciu jest średnio bezpieczny :P. Ja mogę polecić 8.5.3 na 2 Mi5 śmiga od miesiąca bez żadnych problemów, nawet sobie ten sofcik zostawiłem jako mój "stable" :P.

a to musze spróbować ten 8.5.3 ja tam nie używam FU mało praktyczne a lubie szybko odblokować telefon dlatego chciałem wgrać always on fingerprint ale nie działa niestety ten mod z forum eu. To w takim razie muszę downgrade zrobić, można dirty flashem ;)

Edited by Viara
1 godzinę temu, Nezumi napisał:

Ja mogę polecić 8.5.3 na 2 Mi5 śmiga od miesiąca bez żadnych problemów, nawet sobie ten sofcik zostawiłem jako mój "stable" :P.

Dnia 17.05.2018 o 11:43, CryRek napisał:

8.5.3 Trzy dni telefon hulał jak marzenie, a potem zaczął mulić i drenować baterię, gdzie wszystkie aplikacje były zainstalowane już pierwszego dnia, a potem używany głównie youtube, messenger, poczta i przeglądarka :/ Ja już sam nie wiem co z tymi romami się dzieje.

Nie mam pojęcia co ja robię z tym telefonem, albo czy mój egzemplarz jest jakiś wadliwy, ale 8.5.3 instalowałem na czysto i jednak zostaję przy 8.5.10 mimo że coś jest ewidentnie nie tak z wychodzeniem ze stanu uśpienia.

Edited by CryRek

@CryRek Jedyna różnica między nami na 8.5.3 to aktualnie mess... Ja go nie używam, jest wyłączony, bez możliwości wybudzenia, bo apka jest pisana na kolanie. Wykorzystuje powiadomienia z FB o wiadomościach i wtedy wchodzę na mess, odpisuje i zamykam.

Testowanie wersji dla RN5Pro

8.4.26 - piach totalny, telefon działa z takim lagiem na każdym kroku, że aż wstyd że to wyszło -> odradzam
8.5.3 - the best stabilnie i płynniej niż na ostatnich globalach
8.5.10 - stabilnie lekko chrupie podczas otwierania aplikacji i czasem dźwięk powiadomienia pojawia się mimo faktu, że nie ma nic XD

Edited by DJYano
[mention=19876]JacekBB[/mention] mi z gmaila nie działa dioda na 100%  
A kij z tym gmailem. Niech się tak ta franca nie grzeje bo na najnowszym dev myślałem że się zaraz zapali.

Z Mi5

15 godzin temu, Nezumi napisał:

Zainstalowałem teraz na czysto 8.5.3 i w sumie dopóki nie wgrałem magiska, to działał płynnie i szybko. Taki sam rezultat na miuipro, zwiechy po wgraniu magiska, a testowałem wersję 16.0 16.4 i nawet 15.4 z którą nie miałem problemów na nougacie. Instalację zrobiłem zaznaczając wszystkie opcje wipe, restartując recovery, przenosząc rom i magiska do telefonu, wgraniu romu, wgraniu magiska i restarcie systemu bez dodatkowej instalacji twrp.

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...