Jump to content

MIUI 8.4.26 / 8.5.3 / 8.5.8

ZduneX25

Recommended Posts

Aktualizacje w czerwcu wstrzymane ze względu na
prace nad MIUI 10. Jeżeli któryś model dostanie aktualizacje to tylko ze względu na poprawki krytycznych błędów.

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Redmi note 3 Kate

Czy ktoś ma problem z android auto? Po podłączeniu Kate do telefonu na nawigacji widzę pikselozę i nic więcej. Podłączenie innego telefonu no Huawei i obraz żyleta. Ktoś coś?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Ale co Ci nie pasuje? Wychodzą aktualizacje do tych urządzeń z którymi są problemy. Ja nie widzę zbyt wiele narzekań na mi5x. Tak Ci zależy na numerku? Napisz mi na priv, to będziesz miał wersję 99.99.99.

Edited by CryRek
  • Like 1

10 minut temu, negatywny napisał:

Zainstalowałem jeszcze raz rom, wyczyściłem dalvik i cache i nadal nie mam face unlocka na najnowszym romie. Co mi pozostaje? Wipe data może coś zmienić czy raczej nie?

Na Oreo chyba nie ma FaceUnlock, przynajmniej teraz...  U mnie na 8.5.3 też nie ma tej opcji, więc się nie męcz i czekaj na MIUI10 :P.

8.5.10 ja nie jestem zachwycony ostatnimi romami dla mi5, oreo nadal pozostaje alfą. Telefon często zamula zaraz po odblokowaniu, mimo że ma w sobie SD820! Moim zdaniem to kompromitacja, by telefon z takim procesorem ciął się jak jakiś budżetowy fon sprzed kilku ładnych lat, na szczęście gdy już się odmuli, to chodzi płynnie i fajnie. Drenażu nie uświadczyłem, chociaż bateria mogłaby być lepsza. Nowych problemów nie zauważyłem, wszystko działa, lepiej lub gorzej.

w spoilerze statystyki baterii, zdrowie baterii 78%

Spoiler

2118976

Jeżeli Ci fon muli, to przeprowadź czystą instalację. Jesteś pierwszą osobą, która się skarży na wydajność w softach 8.5.3  w górę. Sam używam od miesiąca bez żadnych czystek, reinstalek etc i ani razu nie miałem zwiechy, a też mam wersję 3/32.

• Like 1

8 godzin temu, Nezumi napisał:

Jeżeli Ci fon muli, to przeprowadź czystą instalację. Jesteś pierwszą osobą, która się skarży na wydajność w softach 8.5.3  w górę. Sam używam od miesiąca bez żadnych czystek, reinstalek etc i ani razu nie miałem zwiechy, a też mam wersję 3/32.

na mi 5 na 8.5.2.4 jest face unlock i działa poprawnie, natomiast system jest nie stabilny , wczoraj mi 5 grzała się w cieniu jak porąbana i to wiesz przy podstawowych funkcjach typu przeglądanie strony, fb , yt itp ... czekam i czekam na nowy update :D 

Edited by Viara

Przed chwilą, Viara napisał:

na mi 5 na 8.5.2.4 jest face unlock i działa poprawnie, natomiast system jest nie stabilny , wczoraj mi 5 grzała się w cieniu jak porąbana... czekam i czekam na nowy update :D 

Znaczy na 8.5.24 ludzie pisali, że się grzeje na byle czym, ale na 8.5.10 i 8.5.3 takich głosów nie było, albo ja ich nie zauważyłem. U mnie FU nie ma jakimś, ale i tak tego nie używałem, Face Unlock po zdjęciu jest średnio bezpieczny :P. Ja mogę polecić 8.5.3 na 2 Mi5 śmiga od miesiąca bez żadnych problemów, nawet sobie ten sofcik zostawiłem jako mój "stable" :P.

a to musze spróbować ten 8.5.3 ja tam nie używam FU mało praktyczne a lubie szybko odblokować telefon dlatego chciałem wgrać always on fingerprint ale nie działa niestety ten mod z forum eu. To w takim razie muszę downgrade zrobić, można dirty flashem ;)

Edited by Viara

1 godzinę temu, Nezumi napisał:

Ja mogę polecić 8.5.3 na 2 Mi5 śmiga od miesiąca bez żadnych problemów, nawet sobie ten sofcik zostawiłem jako mój "stable" :P.

Dnia 17.05.2018 o 11:43, CryRek napisał:

8.5.3 Trzy dni telefon hulał jak marzenie, a potem zaczął mulić i drenować baterię, gdzie wszystkie aplikacje były zainstalowane już pierwszego dnia, a potem używany głównie youtube, messenger, poczta i przeglądarka :/ Ja już sam nie wiem co z tymi romami się dzieje.

Nie mam pojęcia co ja robię z tym telefonem, albo czy mój egzemplarz jest jakiś wadliwy, ale 8.5.3 instalowałem na czysto i jednak zostaję przy 8.5.10 mimo że coś jest ewidentnie nie tak z wychodzeniem ze stanu uśpienia.

Edited by CryRek

@CryRek Jedyna różnica między nami na 8.5.3 to aktualnie mess... Ja go nie używam, jest wyłączony, bez możliwości wybudzenia, bo apka jest pisana na kolanie. Wykorzystuje powiadomienia z FB o wiadomościach i wtedy wchodzę na mess, odpisuje i zamykam.

Testowanie wersji dla RN5Pro

8.4.26 - piach totalny, telefon działa z takim lagiem na każdym kroku, że aż wstyd że to wyszło -> odradzam
8.5.3 - the best stabilnie i płynniej niż na ostatnich globalach
8.5.10 - stabilnie lekko chrupie podczas otwierania aplikacji i czasem dźwięk powiadomienia pojawia się mimo faktu, że nie ma nic XD

Edited by DJYano

15 godzin temu, Nezumi napisał:

Zainstalowałem teraz na czysto 8.5.3 i w sumie dopóki nie wgrałem magiska, to działał płynnie i szybko. Taki sam rezultat na miuipro, zwiechy po wgraniu magiska, a testowałem wersję 16.0 16.4 i nawet 15.4 z którą nie miałem problemów na nougacie. Instalację zrobiłem zaznaczając wszystkie opcje wipe, restartując recovery, przenosząc rom i magiska do telefonu, wgraniu romu, wgraniu magiska i restarcie systemu bez dodatkowej instalacji twrp.

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...