Jump to content

MIUI 8.4.26 / 8.5.3 / 8.5.8

ZduneX25

Recommended Posts

1 minutę temu, Karls napisał:

Ciekawe czemu tych nowych nie dają w OTA

Bo nie. Jeszcze jakieś pytania? Wy serio chyba nie macie w życiu żadnych problemów, że się nad takimi szczegółami głowicie... Tak tylko jeszcze zacytuje:

Cytat

Ostatnia wersja MIUI 9 zostanie opublikowana z numerem 8.4.26. Dalej następuje przerwa w aktualizacjach do Czerwca.

Nie rozumiem o co Ci chodzi? Zadałem rzeczowe pytanie. Nie znasz odpowiedzi to po co piszesz? Moderator powinien dawać dobry przykład. Także ponawiam moje pytanie i liczę, że ktoś się orientuje w sytuacji.

8 minut temu, Karls napisał:

Nie rozumiem o co Ci chodzi? Zadałem rzeczowe pytanie. Nie znasz odpowiedzi to po co piszesz? Moderator powinien dawać dobry przykład. Także ponawiam moje pytanie i liczę, że ktoś się orientuje w sytuacji.

Kek. Dostałeś odpowiedź, ale rozumiem, nie każdy z rana chce używać głowy, więc wyjaśnię... Rozumiem, że ogarniasz znaczenie słowa "ostatnie"? To dobrze, lecimy dalej. Jeżeli 8.4.26 był ostatni, to był ostatni, to co wychodzi między nim, a premierą MIUI10 jest "dodatkiem" dla chętnych i zorientowanych, nie ma potrzeby udostępniania ich w OTA. 

PS: Moderator jest takim samym człowiekiem, jak cała reszta i nawet jemu może żyłka strzelić jak czyta po raz 100 pytania, które nie mają żadnego sensu, żadnego znaczenia... Tak, nie ma głupich pytań, ale są te źle zadane i Twoje pod takie podpada. Telefon Ci eksploduje bez tej aktualizacji w OTA? Świat runie? No raczej nie.

4 minuty temu, Viara napisał:

Bo nie ? co to za odpowiedź... mnie by z pracy wywalili za taką odpowiedź xD

To Ci współczuję i tylko przypomnę, abyś uważał na to co piszesz, bo masz moją cierpliwość wykończone na ten rok i będę bardzo dokładnie trzymać się regulaminu w Twoim przypadku (brawo, bo jesteś jedyną osobą na forum, której to się udało :)). Tak tylko przypominam :). Chcieliście "nazi-moda" to go będziecie mieć.

4 minuty temu, Karls napisał:

Twoja wersja nie do końca trzyma się kupy, 8.5.3 i 8.5.10 były w OTA. Dopiero dwie ostatnie z jakiegoś powodu ominęli i próbuję ustalić dlaczego.

Słowa: "nie ma potrzeby" oznaczają, że nie trzeba, ale można, co za tym idzie, jak im się przypomni, wrzucą, jak nie, to nie, bo nie mają takiego obowiązku, nie obiecywali tego... Ludzie, nauczcie się czytać między wersami, wszystko trzeba teraz pisać co do literki, żeby ktoś źle nie zrozumiał? Co za czasy... Wszyscy, wszystko biorą dosłownie, żadnej inicjatywy własnej... Żadnej interpretacji słowa pisanego... Koniec tematu OTA, serio, to nie jest temat życia bądź śmierci, nikt od braku OTA nie umrze... raczej...

• Like 2

Zainstalowane nie widzę błędów ciekawe czy magisk działa poprawnie 
Zainstalowane nie widzę błędów ciekawe czy magisk działa poprawnie 
Edit: nie chce mi modułu włączyć do fingerprint always on, piszę ze this is no zip magisk file, zip w załącznika, 2 wersję wstecz mi elegancko działał 
Mi5_Fingerprint_Awake_v1.1-pajser92.zip
Nie działa zip fingerprint w Magisk.

Z Mi5

a co z 8.5.10? 

Co ciekawe mam miui eu  8.2.1 czyli Android 7 I nie przechodziłem na nowszą bo słyszałem że na android 8 są spore problemy  

Dziś włączyłem aplikację aktualizację i o dziwo pojawiła mi się wersja 8.5.10

Dziwne bo wydawało mi się że zrezygnowano z automatycznych aktualizacji do Android 8 

Co to za wersja jakaś dobra? Jerzy chodzi o nowości to tam stabilność systemu poprawiono niby tylko w/g info

Czy jest szansa na rozdzielenie tematu na poszczególne wersje? narobiło się 12 stron i w sumie każdy pisze o innej, ciężko znaleźć interesującą treść. To samo na xiaomi.eu (wiem, że są tu tamtejsi administatorzy, a sam konto mam tylko tutaj), gdzie to już jest litania z tymi wersjami po 8.4.26, a stron prawie 50 :/

Edited by CryRek

Dodatkowe wersję wychodzą na kilka telefonów. Sam sprawdzaj na dedyku czy wyszło coś nowszego dla Twojego telefonu. Oficjalnie nie ma już nowych dev.

Z Mi5

Już nic nowego nie dają.

Tylko stabilizacja systemu. Dla Mi5 np.

Z Mi5

11 minut temu, JacekBB napisał:

Dodatkowe wersję wychodzą na kilka telefonów. Sam sprawdzaj na dedyku czy wyszło coś nowszego dla Twojego telefonu. Oficjalnie nie ma już nowych dev.

Z Mi5

Już nic nowego nie dają.

Tylko stabilizacja systemu. Dla Mi5 np.

Z Mi5

Nie obchodzi mnie, czy jest dostępna nowa wersja, tylko czy wszystko z nią w porządku, czy nie pojawiły się nowe problemy, gdy próbowali usunąć stare. Sam nie mam czasu testować każdej wersji, znudziło mi się już to, dlatego czytam co piszą inni i wtedy ewentualnie decyduję się na aktualizację. Zapewne wiele osób tak robi, ale obecnie ciężko coś wywnioskować, skoro ludzie w jednym temacie piszą na temat 7 wersji, często nie podając którą mają, a do tego dochodzi mnóstwo modeli, ale te zazwyczaj są w opisie profilu. 

Edited by CryRek

Moim zdaniem lepiej jak jest. Potem będą pytania dlaczego ja nie mam 8.5.24... Zmiany powyżej 8.4.26 są kosmetyczne i wynikają z poprawek dla Snap 820/821. Polecam rozmawiać o tych wersjach w kontekście wersji 8.4.26. Po prostu zaleca się instalację najnowszych wersji dostępnych w dziale pobierz miui i tyle. Nie zawsze muszą być zmiany widoczne i w ogóle wiadome bo nie znamy dokładnych zmian powyżej 8.4.26 poza improved system stability bla bla. 

• Like 2

Mi 5, 8.5.24, 48 stopni, praca na słońcu na tym telefonie to jakaś żenada nie wiem czy to wina systemu czy już tak mają smartphony ale galeria włącza się 6 sekund, tak laguje że masakra, mój pierwszy siemens szybciej chodził.... 

Screenshot_2018-05-28-16-00-53-678_com.miui.securitycenter.png

Edited by Viara
  • Like 1

2 godziny temu, Viara napisał:

Mi 5, 8.5.24, 48 stopni, praca na słońcu na tym telefonie to jakaś żenada nie wiem czy to wina systemu czy już tak mają smartphony ale galeria włącza się 6 sekund, tak laguje że masakra, mój pierwszy siemens szybciej chodził.... 

Miałem identiko w sobotę. Lagi takie że hoho

Z Mi5

Edited by mrosi
Tak trudno edytować cytowany post? Czy przekracza możliwości intelektu?
  • Like 1

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...