Jump to content

MIUI 8.4.26 / 8.5.3 / 8.5.8

ZduneX25

Recommended Posts

21 minut temu, rock'n'rolla napisał:

Mam 8.4.26 i mam odblokowanie twarzą. 

No to ja wiem. bo miałem tą wersję :) Ale wróciłem to stabilnej bo działa mi płynniej. Tylko pytanie czy we wcześniejszych testowych też było odblokowywanie twarzą czy to jest pierwsza testowa wersja z tą funkcjonalnością?

21 minut temu, rock'n'rolla napisał:

Czytnik w Mi5s jest b. dobry. Na pewno albo źle dodałeś odcisk albo używasz palca pod innym kątem niż dodawałeś. Jak Ci dalej szwankuje to dodaj drugi palec ale użyj tego samego. 

Nie jest i to opinia wielu osób :) Wystarczy poczytać zagraniczne fora czy obejrzeć recenzje na youtube. Raz działa perfekcyjnie, a raz trzeba po kilka razy przykładać palec żeby zaskoczył. Próbowałem już różne warianty - dodawania kilku palców albo dodawanie kilku profili dla tego samego odcisku palca. Nic to nie daje, wystarczy że palec jest zbyt suchy i czytnik już go nie łapie. Mam porównanie z Redmi Note 3 oraz Redmi 5 Plus gdzie czytniki są bezbłędne.

Przed chwilą, Viara napisał:

chyba szykujecie duże zmiany :)

Szczerze, to nie wiem, nie mam informacji. Cierpliwie czekajcie, jeżeli Xiaomi.eu uzna, że ten patch jest potrzebny, to go wydamy, jeżeli nie, to nie. 

5 minut temu, Nezumi napisał:

Szczerze, to nie wiem, nie mam informacji. Cierpliwie czekajcie, jeżeli Xiaomi.eu uzna, że ten patch jest potrzebny, to go wydamy, jeżeli nie, to nie. 

Już są devy eu i China 

Changelog:

System

Optimization system stability
May patch for Android

21 minut temu, lenowiec napisał:

Nie działa dioda powiadomień dla Messengera na wersji 8.4.26. Kilka wersji temu działało :P

Zerknij w Ustawienia i zobacz jaki kolor diody masz ustawiony dla Wiadomość SMS/MMS
Od tej wersji większość komunikatorów przejmuje kolor tej opcji.

W GPS jak zaznaczy się "Użyj wspomaganego systemu GPS" to po jakimś czasie się samo odznacza.

17 godzin temu, Heisenberg napisał:

Zerknij w Ustawienia i zobacz jaki kolor diody masz ustawiony dla Wiadomość SMS/MMS

Kolor diody dla SMS mam żółty

Po aktualizacji z 8.2.x w Redmi Note 3 PRO po jakimś czasie wyskakuje komunikat "Proces system nie odpowiada" po czym telefon się zawiesza i 0 reakcji. Ktoś wie jak to rozwiązać?

//edit
Downgrade do wersji 8.3.1 naprawił sprawę.

Edited by BoyBen

Jak zrobić żeby mi fajnie pokazywało ile czasu mi zostało na baterii, teraz żeby to sprawdzić muszę wejść w ustawienia itp itd może jakiś moduł do magiska jest podobny? 

Edited by Viara

12 godzin temu, grzybiarz91 napisał:
Dnia 18.05.2018 o 15:29, Heisenberg napisał:

A wiesz czy to feature na zawsze czy to bug?

Wiesz co, okaże się, gdy zaczną wychodzić nowe odsłony. Na chwilę obecną obstawiam, że może już tak zostać lecz mam nadzieję, że się mylę. Tak czy siak żadnych konkretnych informacji nie posiadam, a wszystko to przypuszczenia i może jakieś zaskoczenie na koniec będzie.

• Like 1

Dnia 18.05.2018 o 11:42, rock'n'rolla napisał:

Mam 8.4.26 i mam odblokowanie twarzą. Czytnik w Mi5s jest b. dobry. Na pewno albo źle dodałeś odcisk albo używasz palca pod innym kątem niż dodawałeś. Jak Ci dalej szwankuje to dodaj drugi palec ale użyj tego samego. 

Używanie palca pod innym kątem nie ma znaczenia jeśli poprawnie odwzorujesz palec przy dodawaniu. Za to duży problem pojawia się gdy masz zatłuszczony/zabrudzony palec

3 godziny temu, Tomek_Zawadzki napisał:

W pogodzie nie mam opcji lokalizacja?.

Jak widzę, nawet nie przejrzałeś tego wątku, bo było tu i w innych tematach o tym pisane...

Wpisz swoją miejscowość, a i tak będzie się ona zmieniać w zależności od tego, gdzie będziesz się znajdować.

To bug istniejący od kilku wersji ROMów.

19 minut temu, Obcy napisał:

Przykro to słyszeć, że znany od dawna bug nie został osunięty

Czy ktoś napisał "od dawna"? Czy "od kilku ROMów. Kilka, to również dwa, a dwa tygodnie to nie jest wiele, prawda...?

Najgorzej jest wówczas, gdy ludzie czytają nieistniejące między wierszami treści i przy okazji tworzą nową ideologię... ;) 

Jak widzę, nawet nie przejrzałeś tego wątku, bo było tu i w innych tematach o tym pisane...
Wpisz swoją miejscowość, a i tak będzie się ona zmieniać w zależności od tego, gdzie będziesz się znajdować.
To bug istniejący od kilku wersji ROMów.
Ja na mi6 wpisywałem swoją miejscowość sto razy. Po pierwsze wcześniej była, a teraz nie, a po drugie po wybraniu miasta 20 km ode mnie ( najbliższe możliwe do znalezienia ) - trzyma się ono na sztywno niezależnie od tego gdzie jestem. Zainstalowałem alternatywną apkę i wszystko śmiga i zmienia lokalizację. Mniej więcej od miesiąca jest ten kłopot.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

1 minutę temu, Esperer napisał:

Ja na mi6 wpisywałem swoją miejscowość sto razy. Po pierwsze wcześniej była, a teraz nie, a po drugie po wybraniu miasta 20 km ode mnie ( najbliższe możliwe do znalezienia ) - trzyma się ono na sztywno niezależnie od tego gdzie jestem. Zainstalowałem alternatywną apkę i wszystko śmiga i zmienia lokalizację. Mniej więcej od miesiąca jest ten kłopot.

Tak jak pisałem wcześniej. Jest problem z lokalizacją automatyczną w pogodynce. Od dwóch, albo trzech ROMów. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że Xiaomi przygotowuje się do premiery MIUI 10 (ma to nastąpić 31 maja, to tak dla informacji), i nie wydaje od kilku tygodni ROMów MIUI 9, to może trwać już miesiąc...

Spróbuj wyczyścić dane aplikacji Pogoda (Ustawienia -> Aplikacje -> Zainstalowane -> Pogoda -> czyść dane aplikacji.).

@Esperer@mrosi mnie pomogło ustawienie miasta na sztywno, potem odjechałem od tej miejscowości 50-60 km uruchomiłem pogodę MIUI wymusiłem aktualizacje, nawet kilka razy aż pokazało miejscowość w której byłem jako drugą lokalizację po gps. Wszedłem w miejscowości i usunąłem tą wpisaną na sztywno to teraz pokazuje mi tylko tą po gps

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

• Like 1

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...