Jump to content

Parowanie zegarka Amazfit Pace CN z MiFit

Recommended Posts

Witajcie.

Zmieniłem wersję US zegarka na 1.3.7 CN z polską nakładką

Zainstalowałem z linku wersję 2.3.0 CN Amazfit Watch

Zainstalowałem ze sklepu Play MiFit 3.3.1

Uruchamiam program Mi Fit i klikam na paruj zegarek.

Wybieram Amazfit Pace i przełącza mnie do aplikacji Amazfit watch, - i co dalej.

Nie ma opcji potwierdź itp. A Amazfit watch jest poprawnie sparowany z zegarkiem.

Do Amazfita loguje się numerem telefonu i hasłem, do Mi Fita innym loginem i hasłem.

Ma ktoś pomysł jak to sparować?

Edited by iwi1

Mam podobny problem. Nie mam pojecia jak to zsynchronizowac. Probowalem roznych kombinacji, lacznie ze zmiana ROM na PaceFied (wczesniej mialem oryginalny EN). oraz zamiast AmzfitWatvh wgralem amazMod. za kazdym razem to samo, po przeniesieniu z MiFit do Amazwatch przy probie parowania nic sie nie dzieje. Zegarka jak nie bylo w MiFit tak nie ma caly czas.

Dzieki za link. Udało mi się to ogarnąć już, pewnie gdybym trafił na tamten wątek to byłoby to wcześniej. Póki co działa.
Odinstalowałem wszystko z telefonu. Wyczyściłem CleanMasterem. Zainstalowałem AmzfitWatch wersję CN 1.7.4.4 dla developerow. Utworzyłem nowe konto w Xiaomi z nowego maila (podczas zakładania byłem w innej sieci wifi, buć może to istotne). Sparowany zegarek z AmazfitWatch. Zainstalowałem Mifit i zalogowałem się na konto Xiaomi i parowanie przebiegło bez problemów.

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...