Sign in to follow this  
kilersosa

Telefon nie widzi karty SIM

Recommended Posts

Witam, tak jak w tytule telefon nie widzi karty SIM, a dokładniej to jeszcze jak byłem w Polsce wszystko działało, tuż po przekroczeniu granicy Niemieckiej telefon karty już nie "widział". Myślałem, że po prostu zmieniamy położenie czy coś wiec się tam coś chrzani, utrzymywałem się w nadziei, że zaraz jak przyjedziemy do Holandi to wszystko wróci do normy, lecz tak się nie stało. Minął dzień, dwa i nic...dalej to samo próbowałem czyścić zarówno kartę jak i wnętrze, dodam jeszcze, że  karta nie jest  na abonament jeżeli to by miało robić jakąś różnice . Z góry dzięki za odpowiedzi pozdrawiam.

Sprobowales zmienic region na Holandie? Moze tu lezy problem..

próbowałem zmienić region na Holandie..tylko problem w tym, że mój Redmi 4A nie posiada w swojej ofercie regionu Holandi.A co do roamingu to przesyłam zdjęcie.

31131457_1624015074355897_3797936857119981568_n.png

Co do regionu mogę jedynie ustawić Niemcy najbliżej, ale nawet to nic nie daje. Próbowałem juz szukać na internecie jakiś porad ale wszystko póki co na marne.

Screenshot_2018-04-22-19-48-09-651_com.android.phone.png

Edited by kilersosa

Czyli albo nie masz włączonego roamingu u operatora albo jesteś do błędnego partnera u nich zalogowany. Jeżeli masz możliwość wyszukania operatora to poszukaj Vodafone lub T-Mobile. Ale najczęściej to co odpisujesz do brak roamingu :-P