rimanov

Szybkie rozładowywanie baterii

Recommended Posts

Witam wszystkich.

Czy ktoś ma problem z baterią po kwietniowej aktualizacji? Dopóki jej nie zainstalowałem, bateria spadała przez noc o ok. 3-4%. Po aktualizacji bateria leci ok. 20% w ciągu 9 godzin. Ktoś coś może wie o tym problemie? W tle nic nie pracowało, w "wykorzystaniu od pełnego naładowania" nic nie było.

Screenshot_20180422-065707[1].png

Coś musi działać w tle. U góry masz te trzy kropeczki. Tam wybierz pokaz pełne zużycie. Wtedy zobacz co Ci się tam pojawi. Dużo apek działa w tle bez naszej wiedzy.
Dlatego ja przy każdej nowej aplikacji ustawiam pracę w tle i dane w tle.
Rzeczy takie jak lokalizacja zawsze wyłączone

Puszczone z Mi A1 @ Tapatalk

Właśnie rzecz w tym, że nic tam nie ma, poza dwiema aplikacjami, które używałem rano łącznie przez ok. pół godziny.

Mam wyłączone wszystko poza siecią GSM - GPS, transmisja danych, bluetooth, wifi...no wszystko wyłączone.

Przed tą aktualizacją było wszystko ok - bateria w nocy spadała maks. 4%, a teraz - już drugi raz po pełnym naładowaniu - ponad 20%.

Przed chwilą patrzyłem na baterię, i w ciągu 2 godzin "zjadło" prawie 10% - telefon tylko leżał, zasięg prawie maks.

Może coś złapałeś. Mój co prawda jest na marcowej aktualizacji i teraz mam lęki żeby zrobić update :P

Dlatego się nie pobiera updatów na bieżaco :D