Skocz do zawartości

Xiaomi vacuum Cleaner kilka pytań


maverick79

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od niedawna posiadam tego robota. Udało mi się po kilku dłuższych chwilach założyć konto na mihome. Przeprowadziłem chyba wszystkie update. Jescze pewnie wszystkich opcji w nim nie znam choć już trochę. Jednak dlaczego jak próbuję sterować nim sam pojedzie kawałek i zwiesza się program jak by zrywał połączenie. Druga fajna sprawa to że nie teżba używać Wi-Fi żeby wydawać polecenia przez tel. Mogę go odpalić np chyba z każdego miejsca na ziemi przez internet mobilny. Ale sterować przez np lte mobilne już nie można. Czy do sterowania przez Wi-Fi teżba mieć włoczony bluetooth ? Kiedy i czym wyczyścić sensor który pokazuje 85 pracy chyba zabrudzenia. Czy zmienić filtr po tych 150 h czy można go czyścić używać dalej. Jak narazie kilka razy dopiero sprzętalem i po każdym sprzątaniu czaszcze filtr i pojemnik. Może niepotrzebnie?  Czy robot powie kiedy filtr będzie pełny czy się zatrzyma? Co później z akumulatorem czy będzie teżba go wymienić ile kosztuje? Na razie jest nowy ciekawe na ile starczy. Ja sprzątam na full trybie i mam jescze około 50 procent bateri. Narazie sprzątam tylko dół. A wy na jakich trybach sprzatacie. Co należy mieć zaznaczone w opcjach mihome co odchaczone ? Czy można dodać do pamięci strefy sprzątania żeby nie tworzył nowej mapy ? Co to jest DND mode mam zaznaczone start 22 end 8

 

Edytowane przez maverick79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...