ZduneX25

MIUI 8.4.19

Recommended Posts

Która wersja aktualnie najlepsza dla Mi6?

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Według mnie 8.4.4
Aparat działa bardzo dobrze. Bateria według mnie jest teraz mega wydajna, ogólnie wszystko działa jak należy - przynajmniej u mnie :-) Póki co omijam nowe aktualizacje bo nie zamierzam zniszczyć tego co działa świetnie :-)

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Dnia 21.04.2018 o 22:28, kikan napisał:

Proces system został zatrzymany -  to samo na poprzedniej wersji

HMNote3PRO

u mnie tego nie ma, ładowałem na 8.3.29

Jak chce przejść z eu dev na china na mi5 to muszę full wipe robić czy coś? Bateria mi przed oczami ucieka 

Edited by Viara

Może ktoś mi pomóc i powiedzieć jak mam wyczyścić pliki z folderu cust aby powróciło face unlock? W twrp w opcjach Mount mam dostępne tylko partycje data, system i cache. A w file menager znalazłem folder cust pod ścieżka system /etc /cust i jest tam tylko jeden plik, chodzi o ten folder czy inny? 

Telefon to Mi4c, twrp 3.1.1 z oficjalnej strony. 

Edited by Sephriot

Niestety jak daje ta opcje pokazuje że partycje zamontowane, nie pisze jakie, coś tam o linuxie wspomina ale folderu nadal brak. :/

Z tego co czytam to nieźle ta aktualizacja namieszała...uciekłem osobiście na stabilny rom Version: V9.5.8.0.NCFMIFA (MIUI9)  jest bez problemów...wersje dev moim zdaniem coraz więcej chaosu wprowadzają. 

Coraz więcej ludzi przechodzi na Global Stable.

Osobiście lubię testować każde miui ale ostatnio im nowszy dev tym więcej błędów.

Zostało 20% baterii a sot wynosi 2h 20min.

Telefon w sierpniu będzie miał 2 latka.

19 minut temu, JacekBB napisał:

Coraz więcej ludzi przechodzi na Global Stable.

Osobiście lubię testować każde miui ale ostatnio im nowszy dev tym więcej błędów.

Zostało 20% baterii a sot wynosi 2h 20min.

Telefon w sierpniu będzie miał 2 latka.

Ja mam praktycznie tak samo. Jak ten dev piątkowy nie będzie znacznie lepszy to przechodzę na global

4 minuty temu, Viara napisał:

Ja mam praktycznie tak samo. Jak ten dev piątkowy nie będzie znacznie lepszy to przechodzę na global

Global dev czy stable? :)

41 minut temu, JacekBB napisał:

Global dev czy stable? :)

GLobal dev i tak jest bardziej dopracowany, ;) ja z nim nie miałem żadnych problemów.

A nie ma na globalu problemu z Magisk?

Edited by MST

Co nie zmienia faktu że trzeba robić miflash :( jak się chce przejść z xiaomi.eu na Global dev.

• Like 1

Już kij z tym miui Polska, ale ja nawet LOs 15 olałem i przeszedłem na Global Stable. Powiem tyle: SZOK! Tak działa MI5 teraz. GPS bez zająknięcia, multitasking jak przystało, zero problemów z powiadomieniami. Bateria cały czas ujowo, ale stabilnie.

Raz mam już dość zabawy z cotygodniowymi instalacjami i wielkim oczekiwaniem co tym razem spierniczyli. Od dwóch tygodni kompletnie nie zawracam sobie głowy telefonem :)

Polecam!

• Like 2

Ja przeszedłem na Global stable i jestem zadowolony. Nie ma bugów i bateria trzyma jak należy.

• Like 1

7 minut temu, JacekBB napisał:

Co nie zmienia faktu że trzeba robić miflash :( jak się chce przejść z xiaomi.eu na Global dev.

chyba mamy odpowiedź czy warto przejść na global stable :D

A u mnie po update do 8.4.19 pojawił się problem. Po wyłączenie telefon nie wstaje (zostaje na logo MI). Uruchamia się po przywrócieniu kopii 8.3.29 z TWRP, ale tylko raz. Po wyłączeniu ponownym nie wstaje znów. Czy da się uniknąć full wipe? Ktoś z Was miał ten problem? Redmi Pro / andek 6.0

Nie ważne już, zrobiłem full wipe...

Edited by MiuiFan_83

Dramat... pół dnia spędziłem na przywracaniu systemu. Chciałem zrobić kopię w TWRP. Zrobił, zakończył sukcesem i nie wstaje... Zrobiłem przywróć - nie wstaje... Zrobiłęm wyczyść dalvik/cache dojechał do 75% i nie wstaje. Redmi Pro / andek 6. Ktoś miał podobnie?

Mam TWRP 3.1.1

[Aktualizacja]

Wgrałem 8.3.29 ponownie. Robił to chyba z 25 min. Cholernie długo trwa teraz aktualizowanie czegokolwiek. Boję się go wyłączyć teraz w obawie że znów nie wstanie. Co mogła namieszać po full wipe aktualizacja 8.4.19 że tak długo mieli na update? Co zrobić gdy po wyłaczeniu znów nie wstanie? Ponowny full wipe i clean install do 8.3.29? Obecnie zrobiłem mu wipe/dalvik cache i na nie wstającą 8.4.19 wgrałem 8.3.29. 

Edited by MiuiFan_83

8 godzin temu, przemonk25 napisał:

Wgraj global stable i zacznij cieszyć się telefonem a nie jakimiś betami. 

No właśnie mój global stable jest China Only, bo taki mam telefon na rynek CN. Między globalem Xiaomi.eu a wersjami dev nie wiem czysą różnice, poza faktem dłuższego oczekiwaniana fix bugów. 

9 minut temu, JacekBB napisał:

Wklepałem w translatora ale dalej nic nie rozumiem.

Tyle, że niektóre telefony z andkiem 5.x utracą wsparcie w wersjach dev/alpha, a od 8.4.26 Xiaomi zacznie się bardziej skupiać na optymalizacji, a nie nowościach. Po prostu chyba zaczęli się gubić w tym wszystkim co pododawali i potrzebują czasu, aby te puzzle poukładać poprawnie, bo jak na razie to są sklejane na taśme :D.

• Like 3

To już dawno powinni zrobić. Mam nadzieję ze ostatni dev na Mi5 będzie OK. 

PS. Na razie od 4 dni smartfon jeszcze się sam nie wyłączył :)

Guest
This topic is now closed to further replies.