Jump to content

MIUI 8.4.19

ZduneX25
 Share

Recommended Posts

Która wersja aktualnie najlepsza dla Mi6?

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Według mnie 8.4.4
Aparat działa bardzo dobrze. Bateria według mnie jest teraz mega wydajna, ogólnie wszystko działa jak należy - przynajmniej u mnie :-) Póki co omijam nowe aktualizacje bo nie zamierzam zniszczyć tego co działa świetnie :-)

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Może ktoś mi pomóc i powiedzieć jak mam wyczyścić pliki z folderu cust aby powróciło face unlock? W twrp w opcjach Mount mam dostępne tylko partycje data, system i cache. A w file menager znalazłem folder cust pod ścieżka system /etc /cust i jest tam tylko jeden plik, chodzi o ten folder czy inny? 

Telefon to Mi4c, twrp 3.1.1 z oficjalnej strony. 

Edited by Sephriot

Coraz więcej ludzi przechodzi na Global Stable.

Osobiście lubię testować każde miui ale ostatnio im nowszy dev tym więcej błędów.

Zostało 20% baterii a sot wynosi 2h 20min.

Telefon w sierpniu będzie miał 2 latka.

19 minut temu, JacekBB napisał:

Coraz więcej ludzi przechodzi na Global Stable.

Osobiście lubię testować każde miui ale ostatnio im nowszy dev tym więcej błędów.

Zostało 20% baterii a sot wynosi 2h 20min.

Telefon w sierpniu będzie miał 2 latka.

Ja mam praktycznie tak samo. Jak ten dev piątkowy nie będzie znacznie lepszy to przechodzę na global

41 minut temu, JacekBB napisał:

Global dev czy stable? :)

GLobal dev i tak jest bardziej dopracowany, ;) ja z nim nie miałem żadnych problemów.

A nie ma na globalu problemu z Magisk?

Edited by MST

Już kij z tym miui Polska, ale ja nawet LOs 15 olałem i przeszedłem na Global Stable. Powiem tyle: SZOK! Tak działa MI5 teraz. GPS bez zająknięcia, multitasking jak przystało, zero problemów z powiadomieniami. Bateria cały czas ujowo, ale stabilnie.

Raz mam już dość zabawy z cotygodniowymi instalacjami i wielkim oczekiwaniem co tym razem spierniczyli. Od dwóch tygodni kompletnie nie zawracam sobie głowy telefonem :)

Polecam!

• Like 2

A u mnie po update do 8.4.19 pojawił się problem. Po wyłączenie telefon nie wstaje (zostaje na logo MI). Uruchamia się po przywrócieniu kopii 8.3.29 z TWRP, ale tylko raz. Po wyłączeniu ponownym nie wstaje znów. Czy da się uniknąć full wipe? Ktoś z Was miał ten problem? Redmi Pro / andek 6.0

Nie ważne już, zrobiłem full wipe...

Edited by MiuiFan_83

Dramat... pół dnia spędziłem na przywracaniu systemu. Chciałem zrobić kopię w TWRP. Zrobił, zakończył sukcesem i nie wstaje... Zrobiłem przywróć - nie wstaje... Zrobiłęm wyczyść dalvik/cache dojechał do 75% i nie wstaje. Redmi Pro / andek 6. Ktoś miał podobnie?

Mam TWRP 3.1.1

[Aktualizacja]

Wgrałem 8.3.29 ponownie. Robił to chyba z 25 min. Cholernie długo trwa teraz aktualizowanie czegokolwiek. Boję się go wyłączyć teraz w obawie że znów nie wstanie. Co mogła namieszać po full wipe aktualizacja 8.4.19 że tak długo mieli na update? Co zrobić gdy po wyłaczeniu znów nie wstanie? Ponowny full wipe i clean install do 8.3.29? Obecnie zrobiłem mu wipe/dalvik cache i na nie wstającą 8.4.19 wgrałem 8.3.29. 

Edited by MiuiFan_83

8 godzin temu, przemonk25 napisał:

Wgraj global stable i zacznij cieszyć się telefonem a nie jakimiś betami. 

No właśnie mój global stable jest China Only, bo taki mam telefon na rynek CN. Między globalem Xiaomi.eu a wersjami dev nie wiem czysą różnice, poza faktem dłuższego oczekiwaniana fix bugów. 

9 minut temu, JacekBB napisał:

Wklepałem w translatora ale dalej nic nie rozumiem.

Tyle, że niektóre telefony z andkiem 5.x utracą wsparcie w wersjach dev/alpha, a od 8.4.26 Xiaomi zacznie się bardziej skupiać na optymalizacji, a nie nowościach. Po prostu chyba zaczęli się gubić w tym wszystkim co pododawali i potrzebują czasu, aby te puzzle poukładać poprawnie, bo jak na razie to są sklejane na taśme :D.

• Like 3

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...