villovsky

Alarm MiBand2

Recommended Posts

Cześć,

Czy jest możliwość takiego ustawienia opaski (czy to za pomocą zmiany firmware czy jakiejś alternatywnej aplikacji), żeby budzenie odbywało się bez automatycznego wyłączenia wibracji?

Pięciokrotne wibrowanie po 3 razy jest dla mnie niewystarczające. Idealna byłaby sytuacja rodem z klasycznego budzika na szafkę czyli: alarm wibruje o określonej godzinie - ciągłe powtarzalne "trzykrotne" wibracje, aż do momentu naciśnięcia przycisku, który by włączał snooza na jakiś określony czas. Zastanawiam się tylko jak wtedy mogłoby wyglądać całkowite wyłączenie budzika po wstaniu, a nie włączanie przyciskiem kolejnych snoozów.

Używam opaski tylko i wyłącznie jako budzik i teraz próbuje sobie radzić tak, że mam ustawione w aplikacji 5 alarmów w odstępie 7 minut, więc po pakiecie wibracji włącza mi się na przemian drzemka po 10 min i kolejny alarm po 7 min, który też ma drzemkę itd. Nie jest to rozwiązanie idealne, ale w końcu sie budzę ;) Mam też wrażenie, że nie wszystkie wibracje, które by mi wynikały z ustawień są włączane, ale może jestem zbyt zaspany żeby to zapamiętać i liczyć :D 

Są na to jakieś trki, sposoby czy coś innego? Dzięki :)

Edited by villovsky

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja używam MBT + Sleep as Android i wibruje aż nie kliknę drzemki na opasce/wyłączę budzik w telefonie.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.