iperyt

Telefon wysyła smsy do wielu numerów zamiast jednego

Recommended Posts

Mój Mi Note 3 przy wysyłaniu smsów do dwóch pozycji z książki telefonicznej łączy je bez pytania z dodatkowymi dwoma numerami i wysyła zamiast do jednego ...do trzech.Miał lub ma ktoś podobny problem?

• Like 1

Dnia 18.04.2018 o 21:58, iperyt napisał:

Mój Mi Note 3 przy wysyłaniu smsów do dwóch pozycji z książki telefonicznej łączy je bez pytania z dodatkowymi dwoma numerami i wysyła zamiast do jednego ...do trzech.Miał lub ma ktoś podobny problem?

Jaki masz soft?

Dnia 20.04.2018 o 10:00, Tommmaj napisał:

Jaki masz soft?

MIUI Polska zawsze bieżący...tak mam od dawna, od wielu aktualizacji. To jest chyba coś z kontem Xiaomi bo było na Mi Max i teraz problem dokładnie ten sam z tymi samymi numerami na Mi Note 3.

Zaimportuj na konto google(lub do fona) ustaw wyświetlenie z tego miejsca. Sprawdź czy nie są powiązane, zdublowane, w grupie itp. Apka contacts optimizer może pomóc, na k.google na https://www.google.com/contacts/#contacts chyba najwygodniej.

Sprawdź smsy. Na czas zmian/testów wyłącz synchro kontaktów z kontem X.

Niestety nic z tego, cały czas łączy te kontakty :(Najlepsze jest to że łączy z numerem który usunąłem z wszystkich kont.W normalnym trybie po wysłaniu smsa widać nazwę kontaktu. W przypadku wysłania do tych numerów z którymi jest problem , wyświetlane są gołe numery tak jakby ich nie było w książce...te chciane i nie.Problem tylko w aplikacji sms Xiaomi , Whatsapp który korzysta z tej samej listy wysyła bez dodatkowych "niespodzianek".

Edited by iperyt

Synchronizację sms-ów z kontem X wyłączyłeś?

Zrób sobie kopię smsów apką sms backuo & restore, wyłącz synchro, wyczyść dane apki wiadomości.

Guest
This topic is now closed to further replies.