bmkdra

Zdublowane kontakty

Recommended Posts

W moim REDMI 4X  mam powtarzające się kontakty. Kontakty ustawione są tylko na konto XIAOMI. Jak je sprawdzałem to tam nie ma dubli. A mimo to w telefonie powtarzają się dokładnie te same. Usuwam jeden , znikają wszystkie trzy itp. O co chodzi?

W moim REDMI 4X  mam powtarzające się kontakty. Kontakty ustawione są tylko na konto XIAOMI. Jak je sprawdzałem to tam nie ma dubli. A mimo to w telefonie powtarzają się dokładnie te same. Usuwam jeden , znikają wszystkie trzy itp. O co chodzi?

Zapewne są jeszcze zapisane w telefonie lub karcie sim oraz dysku Google. W ustawieniach książki telefonicznej masz opcje filtrów wyświetleń kontaktów.

Mam podobny problem. próbowałem scalić kontakty ale to nie pomaga. Mam konto na gmail i nie wiem czy tu nie leży problem. Ale nie wiem jak to odwrócić. 

casian - w opcjach ustawień kontaktów wybierz pokazywanie z jednego zródła , konta lub karty

Dając opcje w kontaktach mam taki wybór: 
- wczytywanie/kopiowanie kontaktów
lub
- Ustawienia

Niestety wchodząc w każda z opcji nigdzie nie mogę znaleźć "pokazywanie z jednego zródła" bądź cos podobnego.
Jedyna rzecz to w opcjach wczytywanie/kopiowanie jest " pokaż kontakty z karty SIM" ale ta opcja nic nie daje. 

Guest
This topic is now closed to further replies.