Sign in to follow this  
avira

Szum w słuchawkach zamiast muzyki-uszkodzone gniazdo?

Recommended Posts

Witam. Potrzebuję waszej pomocy. Od wczoraj YouTube na słuchawkach zaczął wariować. Zaczął się włączać samoczynnie asystent głosowy Google, filmy były stopowane i włączane samoczynnie. Teraz jest już tylko szum w słuchawkach. Po zresetowaniu telefonu wydawało się że jest lepiej i jest ale co chwile jest to samo czyli asystent Google i “strzelanie” w słuchawkach. Co proponujecie na początek? Obawiałem się o to, że gniazdo USB się szybko wyrobi i to pewnie tam tkwi problem. Testowane na innej przejściówce i słuchawkach. Telefon ładuje się normalnie. Myślę nad wysłaniem telefonu do micenter bo koszta wymiany duże nie powinny być, ale póki co szukam alternatyw.

Dzięki za pomoc.

Edited by avira

Okej dzięki, ja już sobie poradziłem. Tzn. problem dalej jest ale kupiłem sobie Xiaomi Audio Receiver i jestem mega zadowolony. Niczego nie brakuje, mam bezprzewodowe słuchawki(z bardzo dalekim zasięgiem) za niską cenę, nic mi już nie szumi, oszczędzam gniazdo nie wpinając przejściówek, mogę ładować i słuchać. Jak będę potrzebował to wymienię w serwisie i tyle. Obstawiam, że przez ładowanie i tak się wyrobi i zmiana będzie potrzebna.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this