Skocz do zawartości
  • 0

Mi note 2 czy jednak Mi 6


krzysiekkce

Pytanie

Witam. Planuję zakup nowego telefonu w kwocie +/- 1500zł.

Brałem pod uwagę następujące modele:

- Mi Note 2  - świetna cena obecnie, wygląd OK i szybkość. Słaby aparat ale mam lustrzankę więc zdjęcia głownie w dzień będą raczej OK. Trochę niepokoją mnie posty o słabym ekranie ale wiele osób go sobie bardzo chwali. Olbrzymi plus dla mnie to WE jack i DAC.

Mi 6 - parametry OK, nie wiem czy nie za mały bo obecnie mam niemal 6 cali note2 samsunga. brak jack! Słabsza jakość dźwięku niż mi note2? Wizualnie jakość mnie nie zachwyca...

Mi Mix 2 - trafiają się promocje do mojej kwoty. Wygląd dla mnie na + i parametry. Brak jack przeżyję i jest to teoretycznie dla mnie fajny wybór ale zastanawiam się czy warto dopłacać 400-500zł w stosunku do mi note 2?? Niby mogę ale czy warto?

Czy uważacie, że zdjęcia z mi Nota 2 (jakby nie było flagowca) będą gorsze od 4 letniego samsunga note 2? W dzień w mojej opinii samsung robi ok zdjęcia ale wieczorem nic specjalnego - więc podobnie jak mi note?

Pomóżcie bo mam dylemat

 

Dziękuj ę

Edytowane przez krzysiekkce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Jakoś dźwięku na mi6 nie jest taka zła. Ja po przesiadce z mi note gdzie dac był słyszę że jest na mi6 trochè gorszy ale nie drastycznie . Mi nie przeszkadza. Powiem tak wszystko jest kwestią ceny. Jak chcesz tanio to mi note 2. Mi6 będzie szybsza. Dużo lepszy aparat. A jak chcesz wydać więcej to mi max. Ja zastanawiałem się między mi max2 a mi6 i tylko to że nie chciałem wydawać więcej niż 1500zl kupiłem mi6. I powiem że nie żałuję.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...