ZduneX25

MIUI 8.4.12

Recommended Posts

1 godzinę temu, Acid napisał:

Nie będzie raczej MI5 przez jakiś czas - nie wiem ile. To odpowiedź admina china rom. Tak przy okazji dla osób które mają pretensje do xiaomi.eu o kiepską wydajnośc romu itp. Źródło bierze w Chinach..

Kurcze szkoda, GPS mi potrzebny. A z Oreo nie ma do czego wrócić, bo wszystkie wersje są lekko wybrakowane :/

Trudno, czas na wipe i stable'a.

3 godziny temu, Acid napisał:

Mi też działa ok nawet .18. 19 nie testowałem. Wgraj sobie jaką chcesz wersję. na AFH masz archiwum.

Dzięki! W takim razie zostaje na 8.4.12 skoro nie ma żadnych przeciwwskazań podobnych do tych dla 8.4.19.

Rozumiem, że ta .18 jest tylko dla was dostępna? Czy istnieje szansa, że dla Mi5 zrobicie wydanie .18? Pytam, bo liczę, że któreś wydanie kiedyś wróci 30 fps w 4K, a obecnie jest to 24-26 fps dla 4K i chyba zależy od tego czy sami focusujemy czy automat. FHD jest w 30 fps.

Edited by srgn1

Właśnie zainstalowałem 8.4.19 .Na dzień dobry FC Google Play (czyszczenie pamięci nic nie dało ) i dalej podwójne powiadomienia muzyki.Reszty nie sprawdzałem.Wracam do 8.3.29

39 minut temu, MST napisał:

A gdzie 18-19 dla mi note2?

MIUI 9 China Developer ROM 8.4.19 has been released,

Note: 1. The update is suspended for Mi 5, Mi Note 2, Mi MIX due to reboot issue.
2. The update is suspended for Redmi 4A and Redmi 4X due to wrong password notice.
3. The update for Redmi Note 5 has been released.

Właśnie zainstalowałem 8.4.19 .Na dzień dobry FC Google Play (czyszczenie pamięci nic nie dało ) i dalej podwójne powiadomienia muzyki.Reszty nie sprawdzałem.Wracam do 8.3.29
Mam to samo na Mi4c, wróciłem do 8.4.12

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Na mi5 suspended w sensie ze w ogóle w tym tyg nie będzie release? 

Edited by Viara

Dnia 16.04.2018 o 20:20, Acid napisał:

Będzie poprawione to.

Ok. Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie odtwarzacza muzyki. Dlaczego podczas odtwarzania muzyki otwierają się tak jakby 2 odtwarzacze :/Screenshot_2018-04-21-08-52-12-797_com_miui.player.thumb.png.7e7ca84e407c05427f42ce8d711d4dde.png

Mam Mi5, zrobiłem instalację na czysto, a później przywróciłem dane z chmury i nie działa Dialer + Kontakty. Aplikacja nie startuje. Wszystko inne OK.

O co może chodzić?

Zauważyłem u siebie dziwny błąd. Podczas instalacji nowego oprogramowania znika kilka/kilkanaście aplikacji. O co chodzi?

Mógłby ktoś napisać jakie macie czasy SoT na Redmi Note 3 Pro? 

Teraz korzystam z wersji 8.2.1 Próba zainstalowania jakiegokolwiek nowszego systemu kończy się odinstalowaniem apek :/

Będzie jakieś wydanie dla mi5? I gdzie? 
Mówił Acid że nie będzie. To nie będzie. Też mnie to denerwuje.

Z Mi5

@MST zostałem na tej wersji na Mi Note 2 bo nie mam czasowo jak kombinować z powrotem. Przedni aparat działa normalnie, telefon się nie wyłącza i nie resetuje - tu na razie ok. Tak jak mi wcześniej poradzono, rom wgrany dwa razy (8.4.12 i na to jeszcze raz ta sama wersja przez TWRP).

Czujnik zbliżeniowy wrócił do żywych, jednak raz na jakiś czas dalej się wywala i trzeba robić restart telefonu. Do tego bateria, leci zbyt szybko i ładowarka musi być gdzieś pod ręką w gotowości.

Nowy Android i niesmak po aktualizacji, widać, że mimo wszystko za wcześnie, cóż teraz czekaj X czasu aż naprawią część rzeczy i ustabilizują działanie systemu...

1 godzinę temu, abc00 napisał:

@MST zostałem na tej wersji na Mi Note 2 bo nie mam czasowo jak kombinować z powrotem. Przedni aparat działa normalnie, telefon się nie wyłącza i nie resetuje - tu na razie ok. Tak jak mi wcześniej poradzono, rom wgrany dwa razy (8.4.12 i na to jeszcze raz ta sama wersja przez TWRP).

Czujnik zbliżeniowy wrócił do żywych, jednak raz na jakiś czas dalej się wywala i trzeba robić restart telefonu. Do tego bateria, leci zbyt szybko i ładowarka musi być gdzieś pod ręką w gotowości.

Nowy Android i niesmak po aktualizacji, widać, że mimo wszystko za wcześnie, cóż teraz czekaj X czasu aż naprawią część rzeczy i ustabilizują działanie systemu...

Nainstalowałem i kamera jest ok. Zainstalowałem Magisk z aktywnym camera2api i się odwróciło. Wyłączyłem camera2api i po restarcie jest ok.

Witam!

Na moim Mi Note 2 po aktualizacji do tej wersji pojawił się problem z dźwiękiem poprzez bluetooth na zestawie głośnomówiącym w samochodzie. Po odebraniu połączenia przez 3-4 sekundy słyszę dźwięk przez głośniczek telefonu i dopiero po tym czasie przełącza się on na zestaw. Dzwoniący od razu słyszy mnie poprzez zestaw. Strasznie to wkurzające. Ma ktoś może jaką radę, rozwiązanie?

Guest
This topic is now closed to further replies.