Jump to content

MIUI 8.4.12

Recommended Posts

Mnie się na Redmi 4X udało się złapać bootloop-a i musiałem ratować się MiFlash-em :/ przed bootloop-em nie miałem problemów z dialerem, ale po czystej aktualizacji już mi wywalało błędy :/ nie za bardzo udany ten release.

Edited by Trello
  • Replies 164
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Mam nadzieję, że nie przepłaciłeś zbytnio za wróżkę  

Proponuję wgrać globalna i nie bawić się w te wszystkie bety.

No to niezły ten reup (8.4.13) z informacją "MIMIX2 suspended for bootloop" - jest i na miuipolska i na dedyku do pobrania i u mnie właśnie powoduje bootloop z wejściem do TWRP. Oj ostatnio stras

Posted Images

Zaloguj sie na konto Xiaomi. Jesli masz PIN na karcie SIM to musisz najpierw podpiac sie pod jakis hotspot wifi a potem wpisac haslo do konta Xiaomi.
Najgorsze jest to że nie mogę połączyć sie z wifi bo nie wyskakuje mi klawiatura wogólę, mam pin na karcie sim, a gdybym kartę sim na chwilę wyłożył to zaskoczy? Jak sobie z tym poradzić?

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

15 minut temu, wojtek.02 napisał:

Najgorsze jest to że nie mogę połączyć sie z wifi bo nie wyskakuje mi klawiatura wogólę, mam pin na karcie sim, a gdybym kartę sim na chwilę wyłożył to zaskoczy? Jak sobie z tym poradzić?

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Na chwilę utwórz na jakimś innym telefonie hotspot wifi bez hasła i się z nim połącz.

Ciężko mi uznać czy jest gorzej czy lepiej bo biorę też pod uwagę to, że telefon jednak ma już rok za sobą i raczej bateria powoli zacznie mieć ubytki pojemności. Co powiecie?
f7ed5b233dca2b8bbd412bb09aed3d09.jpg20e2027bac276ad44c97e234a73d8292.jpg5512456ab1b701fa8b00983ffde55cd8.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 4X

6 godzin temu, Eragon napisał:

Czy któraś z ostatnich wersji na Mi5 nadaje się do użytku? 

Zeszłotygodniowa (czyli jeszcze obecna) jest ok, póki nie musisz jechać z nawigacją. Trasa wczoraj: połączenie mapy google + yanosik + spotify nie do ogarnięcia (yanosik non stop zawieszka w tle), musiałem przełączyć się na Waze, mimo to po podłączeniu ładowania telefon gorący; dziś waze + ładowanie + rozmowa i po jakimś czasie rozmówcy nie można było zrozumieć, GPS się wyłączał.

Na poprzedniej (koniec marca) GPS był ok, ale w sumie dość duże było zużycie baterii przez sygnał sieci przy czuwaniu. 4.04 nie instalowałem.

39 minut temu, arci7 napisał:

Dev China 8.4.19 jest już dostępna

Nie potrzebnie drążysz temat. Może i być wydane China ale nie koniecznie miuipolska/xiaomi.eu (które jest oparte o wydanie China). Także to dalej jest inna bajka ;)

Chyba nie jest taka najgorsza ta wersja bo chyba znów wszystko wróciło do normy w moim Note 4x, gdyż na chwilę obecną posiadam 44% baterii, a za mną już 1 dzień i 13 godzin pracy oraz SoT 5 godzin i 39 minut. Czyli tak jak kiedyś, to znaczy 10% baterii to jedna godzina SoT. Jak przy około 15-20 procentach będę miał 8 godzin SoT to będę zadowolony.

Nie będzie raczej MI5 przez jakiś czas - nie wiem ile. To odpowiedź admina china rom. Tak przy okazji dla osób które mają pretensje do xiaomi.eu o kiepską wydajnośc romu itp. Źródło bierze w Chinach..

Cytat

"It's not recommended to flash miui 8.4.19 oreo based on mi5 ,there are serious gpu energy leak issues plaguing the firmware and China and global are suspended due to reboot issue and high energy drain from GPU" "Also there's a kernel mixup causing some of the lower binned 820 lite series devices to have camera issues due to increase in headroom voltage"

2 godziny temu, Viara napisał:

Będą jakieś poprawki wydajności? 

Niee. s820 czy 835 już jest tak wydajny, że starczy do Androida Z.

• Thanks 2
1 minutę temu, Acid napisał:

Nie będzie raczej MI5 przez jakiś czas - nie wiem ile. To odpowiedź admina china rom. Tak przy okazji dla osób które mają pretensje do xiaomi.eu o kiepską wydajnośc romu itp. Źródło bierze w Chinach..

Czy masz może jakieś podobne bardzo użyteczne info o 8.4.12 lub poprzednich ROMach do Mi5? Rekomendacje do którego ROMu użytkownicy Mi5 powinni cofnąć? Na mojej dirtyflash Mi5 xiaomi.eu 8.4.12 praktycznie nie ma problemów (są jakieś drobne), nie tak poważne co wypisują userzy full wipe, ale jeżeli faktycznie również na 8.4.12 coś się dzieje bez mojej wiedzy (lub zacznie dziać przy np. intensywniejszym korzystaniu z telefonu) i może popsuć telefon to wolałbym uciec do poprzedniej stabilniejszej zalecanej przez was wersji, skoro Mi5 ma mieć dłuższą przerwę.

1 godzinę temu, srgn1 napisał:

Czy masz może jakieś podobne bardzo użyteczne info o 8.4.12 lub poprzednich ROMach do Mi5? Rekomendacje do którego ROMu użytkownicy Mi5 powinni cofnąć? Na mojej dirtyflash Mi5 xiaomi.eu 8.4.12 praktycznie nie ma problemów (są jakieś drobne), nie tak poważne co wypisują userzy full wipe, ale jeżeli faktycznie również na 8.4.12 coś się dzieje bez mojej wiedzy (lub zacznie dziać przy np. intensywniejszym korzystaniu z telefonu) i może popsuć telefon to wolałbym uciec do poprzedniej stabilniejszej zalecanej przez was wersji, skoro Mi5 ma mieć dłuższą przerwę.

Mi też działa ok nawet .18. 19 nie testowałem. Wgraj sobie jaką chcesz wersję. na AFH masz archiwum.

1 godzinę temu, Acid napisał:

Kurcze szkoda, GPS mi potrzebny. A z Oreo nie ma do czego wrócić, bo wszystkie wersje są lekko wybrakowane :/

Trudno, czas na wipe i stable'a.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...