rynkov

Najbardziej stabilny soft - Mi Note 3

Recommended Posts

Właśnie motyw standardowy, lokalizacja na "oszczędzanie baterii". Nie dzieje sie to cały czas ale sporadycznie. ( dźwięk po odblokowaniu ekranu, żeby to jeszcze było jakieś miłe dla ucha plumkniecie czy coś.. ) Najlepsze jest to, że dźwięk przy odblokowaniu mam wyłączony. Po włączeniu nakładają się jakby oba..

ok, jest i rozwiązanie - przy każdym update włączał sie NFC a ze karte nosiłem w case z telefonem to ciągle sygnalizował jakąś komunikację.... pozostaje teraz załątwić problem z głośnością rozmów, bo odnoszę wrażenie że zmiany w mixer paths wpływaja na wszystkie inne parametry poza tym do rozmów.. Z viperem podobnie

Mam i rozwiązanie cichych rozmów.... Jak pisałem żadne zmiany w mixer paths czy viper w żaden sposób nie wpływały na głośność rozmów - dzwonki z kolei na najniższym poziomie głośności wyły niemiłosiernie...

Jeśli macie podobny problem to polecam cieńka igłę i ręcznie przetkac ta siatkę ochronna na głośniku. Pot, brud itp zatykają ją. Na końcu można przetrzeć np szczoteczką do zębów i efekt wow gwarantowany.

Edited by seyfer

No i doszliśmy do miui 11 (pie) na xiaomi.eu. Powiem tak wszystko u mnie działa i śmiga, gcam bez zmian jadę teraz na v7. Jakby ktoś się pytał po raz pierwszy od kilkunastu rom-ów osiągnąłem taki czas(może nie 9h ale i tak super) . Szczerze polecam. 

Screenshot_2019-10-14-22-33-36-679_com.android.settings.jpg

Screenshot_2019-10-14-22-23-35-463_com.miui.securitycenter.jpg