Skocz do zawartości

Najbardziej stabilny soft - Mi Note 3


rynkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

3.5 sot na 40% to raczej nie za dobrze. Ja mam 7- 7,5 sot na jednym ładowaniu. Jak nie dotykam gier to nawet więcej. A mam parę pamięciożernych apek na stałe zablokowanych w pamięci. Taki aktualny zrzut jak widać 10%/h sot to jest nieźle. Chociaż dzidexx na pewno mnie przebija :-D

Screenshot_2018-12-08-12-47-13-360_com.miui.securitycenter.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A u mnie dzisiaj na xiaomi.eu 8.12.13 taki sot. Sam byłem w szoku to mój rekord przy normalnym użytkowaniu. Że tak powiem od deski do deski byłem zajęty i przegapiłem zero %

Screenshot_2018-12-18-23-38-40-935_com.miui.securitycenter.png

Screenshot_2018-12-18-23-39-06-099_com.miui.securitycenter.png

Screenshot_2018-12-18-23-39-19-164_com.miui.securitycenter.png

Takie małe ostrzeżenie dla miłośników global

http://en.miui.com/thread-4950139-1-1.html

Edytowane przez pawelt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ostrzegam że na Minote3 xiaomi.eu 9.1.10 może wyczyścić całkowicie system, dane do zera. Niestety dopadło to mnie, fakt często robiłem kopie ale trochę to wkurzające. Fakt planowałem wyczyszczenie komórki do zera ale jednak mam wtedy kopię zaplanowaną bo nie wszystkie dane archiwizują sie w chmurach. A tutaj dostałem komórkę wyczyszczoną do zera i nie tylko ja

https://xiaomi.eu/community/threads/9-1-10.48651/post-467810

Ps. Ale za to naprawiło mi problem z bluetooth tzn po wyłączeniu blue. nie dawało się go ponownie włączyć bez restartu. Teraz działa idealnie. Coś za coś. 

Edytowane przez pawelt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Panowie. mam najnowszy  Global. Jest dobry, problem jest tylko z Hotspotem. Działa, ale jak krew z nosa. Kombinowałem już z apn w Nju i Aero2. I tu pytanie: czy w xiaomi.eu działa hotspot bezproblemowo na pełnej prędkości? Dwa: czy działa NFC bez kombinowania? Jeśli odpowiedzi są na tak, może ktoś uprzejmy podeśle linka do zmiany romu, bom ja laik?

Screenshot_2019-03-26-21-17-18-708_com.android.settings.png

Screenshot_2019-03-26-21-17-28-081_com.android.settings.png

Screenshot_2019-03-26-21-17-34-972_com.android.settings.png

Edytowane przez lindinho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Co do global to ciekawe bo na xiaomi.eu już go rozwiązali. Wprowadzili w GP jakiś czas temu te zabezpieczenia i jak widać gryzą się teraz na globalu. Rozwiązuje tą sprawę też root ale do tego potrzeba twrp. Nie wiem dlaczego ktoś się trzyma globala przecież nie traci się nawet gwarancji na xiaomi.eu, a ilośc rozwiązań przewyższa globala, nie mówiąc o możliwości korzystania z gcam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już odpowiadam. Nigdy nie wgrywałem nowego softu, poza paczką przez OTA, stąd stres i brak wiary we własne siły. Nadto, z tego co czytałem, na Xiaomi.eu też były/są problemy z Google Pay. A do Global DEva przywiodły mnie tylko i wyłącznie problemy z hotspotem na Stable. I zastałem problem z NFC.

Edytowane przez lindinho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I na dzisiejszym Globalu Dev coś się zmieniło, można płacić Google Pay, mimo oblania testu SafetyNet i braku certyfikacji urządzenia w Google Play. To już nic nie rozumiem heh. PS. tylko trochę lipa, bo nie trzeba odblokować, wystarczy wybudzenie by zapłacić...

Edytowane przez lindinho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No dobra xiaomi.eu wydało pie dla Minote3. 

I wygląda na to że jest szansa na gcam potem sprawdzę bo do tego typu aktualizacji robię większe wipe tzn data

https://xiaomi.eu/community/threads/9-5-30.50760/post-489096


Ps sprawdziłem ogólnie nieźle właściwie wszystko działa voWIFI volte. Gcam na pie super szybko się uruchamia. Jest też metoda @dromaczek

na xda mi nie zadziałało może dlatego, że wywaliłem data przed pie. Ale ta ręczna działa i wchodzą bez problemu porty na pie. 

Edytowane przez pawelt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, pawelt napisał:

No dobra xiaomi.eu wydało pie dla Minote3. 

I wygląda na to że jest szansa na gcam potem sprawdzę bo do tego typu aktualizacji robię większe wipe tzn data

https://xiaomi.eu/community/threads/9-5-30.50760/post-489096


Ps sprawdziłem ogólnie nieźle właściwie wszystko działa voWIFI volte. Gcam na pie super szybko się uruchamia. Jest też metoda @dromaczek

na xda mi nie zadziałało może dlatego, że wywaliłem data przed pie. Ale ta ręczna działa i wchodzą bez problemu porty na pie. 

Możesz napisać jak wrażenia z użytkowania po tych kilku godzinach? Przede wszystkim czy wszystko działa i jak z baterią w porównaniu do poprzednich wersji? Jestem właśnie na etapie wgrywania ROMu do nowego Mi Note 3 i zastanawiam się czy pchać się od razu w wersję opartą na nowym androidzie, bo zaraz wyjeżdżam za granicę i nie będzie możliwości żonglowania ROMami w razie jakichś problemów. Ewentualnie którą z poprzednich wersji najbardziej możesz polecić, jako w pełni stabilną i z dobrze działającą baterią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz z baterią trochę poczekam chociaż wczorajszy drenaż był ostry ciągle próby z gcam wgrywanie konfigurowanie były nawet obiecujące ale dokładnie sprawdzę przy normalnym użytkowaniu. Jaka wersja na baterii a była taka. 

Dziwnie dodał się link ale sprawdź na poprzedniej stronie 9h sot o czymś jednak świadczy. 

Edytowane przez pawelt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia bo jak dla mnie wersje weekly xiaomi.eu zawsze były niezłe. Może 1 na 20-30 wywaliło jakiś błąd. Ale zwykle znikł w następnej aktualizacji albo wręcz na 2 drugi dzień. Teraz na pie mam jeden bug zwiazany z odblokowaniem ekranu twarzą ale pozostałe metody działają bez problemu. Byc może pomoże reinstalling, już tak raz miałem. Ale za to znikł długo ciągnący się błąd z bluetooth, teraz można wyłączyć i włączyć bez restartu aby zadziałało. 

Edytowane przez pawelt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wam też na najnowszym weekly po próbie odblokowaniu ekranu podświetla się tylko na czarno? Pomaga tylko restart. Dzieje się tak tylko gdy poziom baterii spadnie poniżej 30%. Przy podłączonej ładowarce problem znika. Chciałbym uniknąć instalacji na czysto z wipe data. Ustawienia oszczędzania energii przewertowałem i nic nie daje efektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ja u siebie na najnowszym ROMie mam problem z GPS? Nie da się przełączyć z trybu "Tylko telefon" na jakikolwiek inny, bo wraca z powrotem na tę opcję. Ktoś ma ten problem i ewentualnie wie, co z nim zrobić?

 

Edit. Nie dostałem pytania od systemu o to, czy chcę włączyć wysoką dokładność lokalizacji, problem załatwiony, idę testować ten rom

Edytowane przez Mazzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...