limak

jak zwrócić telefon właścicielowi

Recommended Posts

witam ,jak odnaleźć właściciela telefonu ,jeśli telefon jest zablokowany kodem lub  podaje część znaków konta xiaomi?

Edited by limak

22 minuty temu, limak napisał:

jak odnaleźć właściciela telefonu

Zostaw ogłoszenie w miejscu znalezienia.

Ewentualnie wyjmij kartę sim i przejdź się do odpowiedniego operatora - każda jest zarejestrowana - mogą skontaktować się z właścicielem.

niestety sytuacja jest troche bardziej skomplikowana ,obydwa telefony trafiły do mnie bez karty sim ,jeden został przyniesiony do wyzerowania  ,drugi został włożony do kieszeni w siedzeniu taksówki przez  pasażera już bez tacki na kartę sim,więc prawdopodobnie ukradziony z imprezy. na jednym wyświetla się imie i nazwisko, na zablokowanym pinem ekranie ,na drugim że telefon jest powiązany z kontem xiaomi, próbowałem pisać przez fb, niestety bezskutecznie.  

Edited by limak
  • Confused 1

Nic raczej nie zrobisz, sam numer konta Xiaomi nic sobą nie reprezentuje. Wydaje mi się, że możesz telefony odnieść na policję, tylko trzeba pamiętać, aby od policji wziąć kwitek, że dany telefon się tam zostawiło (na kwitku powinien być model i nr IMEI), tak na wszelki. Przez blokadę się nie przebijesz.

• Sad 1

Poważnie tak jest, że policja taki telefon po pewnym okresie bierze dla siebie? Zawsze myślałem, że coś robią w tym kierunku, aby takiego gościa znaleźć, chociaż pewnie to dla nich zbyt duża fatyga :p-

18 minut temu, yetson napisał:

Poważnie tak jest, że policja taki telefon po pewnym okresie bierze dla siebie?

Nie.

Przekazują do biura rzeczy znalezionych.

Ps.

Jeśli znalazca nie wyrzuci karty sim - każdy właściciel jest do namierzenia.

Edited by dzidexx