Skocz do zawartości

Xiaomi mi6 konto Google


dommino6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanko odnośnie konta google w sprzedanym xiaomi.

Dzwoni do mnie kupujący, ze nie może odpalić telefonu ponieważ cały czas prosi o dostęp do konta google.Miałem opory co do podania danych do konta lecz w końcu się ugiąłem i telefon został odblokowany.Następnie gościu wszedł w ustawienia konta google i dokonał usuń konto,po czym nastąpiło całkowite usunięcie mojego konta google na wszytkich urządzeniach,także masakra.Zaznaczam ,że telefon był odpięty od konta Xiaomi oraz usunięty z konta google ,ale na laptopie.

Chciałbym od kolegów dowiedzieć się na przyszłość jak odpiąć taką mi6 czy też inny model od google nie usuwając przy tym całkowicie mojego konta ,aby nowy nabywca nie miał podobnych problemów z odpaleniem telefonu?

Z góry dziękuję za rady.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Nezumi napisał:

Nie powinno się nic takiego dziać. Odpinałem konto Google od masy telefonów i ani razu mi nie odpięło innych urządzeń niż to 1, także albo jakiś błąd Google, albo ta osoba zaznaczyła przy usuwaniu coś, co spowodowało rozłączenie wszystkich urządzeń.

No właśnie dziwne to jest dla mnie,że konto zostało całkowicie usunięte,a kolega w jaki sposób odpina bo w mi5,czy mi6 nie ma funkcji wyloguj jak np.z konta xiaomi tylko usuń konto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dommino6 napisał:

No właśnie dziwne to jest dla mnie,że konto zostało całkowicie usunięte,a kolega w jaki sposób odpina bo w mi5,czy mi6 nie ma funkcji wyloguj jak np.z konta xiaomi tylko usuń konto?

Tak, tylko usuwam konto. Tyle wystarczy zazwyczaj. Zawsze jeszcze można się zalogować na swoje konto google i sprawdzić, czy telefon jest przypięty do konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...