Skocz do zawartości

Xiaomi Wifi Radio - Nowy serwer ze stacjami radiowymi [mi-radio.ovh]


mulat

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam mam problem z dodaniem nowych stacji od jakiegoś czasu po zmianie hosta aplikacja nie wykrywa żadnego radia.

Stare stacje które dodałem kiedyś działają bez problemu. Próbowałem co jakiś czas myślałem że to problem aplikacji ale po każdej aktualizacji mihome to samo. Morduje się z tym problemem od jakiegoś czasu i nic nie zdziałałem.

 Najbardziej zależy mi na dodaniu do swojej listy radia WAWA jesli komuś uda się pomóc i dodam do swojej bramki radio WAWA wyśle mu na dobrego 4paka piwka.

 

 

L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedz, po wejściu w link który mi wysłales wyskakuje 

Ta witryna jest nieosiągalna

Nie udało się znaleźć adresu IP serwera ze stronąapi.xn--ximalaya-mx29ba.com.

DNS_PROBE_FINISHED_NXDOMAIN
 
 
 
Próbowałem kilka razy dodać radia z poradnika który jest na początku strony ale bez skutku. 
Wcześniej czyli jakieś 2miesiace temu dodałem radia bez problemu z twojego poradnika i działają do dzis ,lecz najbardziej zależy mi na radiu WAWA które dodałeś do listy niedawno s ja tej listy nie mogę zaktualizować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam aplikację hosts go u siebie w telefonie i działa, próbowałem zainstalować ja wczoraj na innym lecz jest teraz płatna około 27zl więc jej nie wykupywalem bo nie mam pewności że zadziala

U mnie na telefonie działa ta aplikacja , ponieważ po wpisaniu innego DNS wykrywawa mi stacje z innych projektów. Masz może jeszcze jakiś pomysł może ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Team viewer odpada, może za jakiś czas wrzucę wideo z konfiguracją.
Przeczytaj konfigurację jeszcze raz, krok po kroku albo poproś kogoś o rzucenie okiem na to (świeże spojrzenie może pomóc).

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

api.ximalaya.com jeżeli nie odpowiada to znaczy, że masz połączenie do stacji chińskich. Jeżeli zamiast tego pojawi się mi-radio.tk to oznacza, że przekierowanie na mój serwer działa ok.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

U mnie tak samo ale ja pewnie przez aktualizacje. Widzę że radio gra w aplikacji ale przez bramkę cisza tylko słychać głos włączającego się radia. Mam też pytanie można jakoś usunąć właśnie ten dźwięk

Wysłane z mojego C1-U02 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opłaciłem serwer na kolejny rok :) Dodałem ankietę, bardzo proszę głosujcie jakich stacji słuchacie. Chciałbym posprzątać nieużywane stacje i ankieta będzie jednym z czynników branych pod uwagę.

Edytowane przez mulat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...