Skocz do zawartości

Xiaomi Wifi Radio - Nowy serwer ze stacjami radiowymi [mi-radio.ovh]


mulat

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio radio działa dość stabilnie. Dodalem opcję monitoringu poprzez stronę: https://stats.uptimerobot.com/V5Y3xCxAlM
Jeżeli jakas stacja nie działa przez dłużej niż 10 min to jest problem.

--edit--

W celu poprawienia stabilności wypadły trzy stacje Radio Gdańsk, OpenFM Praca, Polskie Radio Trójka

Edytowane przez mulat
aktualizacja - 13/03/2020
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Już wszystko działa, staram się naprawiać jak mam czas. Teoretycznie wszystko powinno działać bez problemów z automatycznymi restartami itp. ale serwer jest tak słaby, że czasem się zatyka i potrzebna jest ręczna interwencja. Chyba nie jest źle, statystki są optymistyczne, dużo lepsze niż rok temu.

Quote
Overall Uptime

100.000% (Last 24 hours)

99.801% (Last 7 days)

99.197% (Last 30 days)

Strona radia działa z nową domeną http://mi-radio.ml

Edytowane przez mulat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dostałem email od dostawcy serwera, niestety promocja z której korzystałem do tej pory wygasa z dniem 1 sierpnia. Opłata za serwer wzrasta 3 krotnie do 180 zł rocznie.

W związku z tym podjąłem decyzję o zakończeniu projektu.

Wysłane z mojego POCO F1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiadomość udało się znaleźć nowy serwer w bardzo korzystnej cenie! Projekt został przedłużony o rok na nowy serwerze 23.234.247.97 zapraszam do testów!

Już teraz możecie zacząć słuchać stacji z nowego serwera, trzeba je tylko dodać od nowa zgodnie z instrukcją. Zmianie ulega wpis hosts na 23.234.247.97.

Zachęcam do migracji, serwer jest mocniejszy w związku z tym powinien działać stabilniej.

Edytowane przez mulat
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Stream w RMF FM przestał działać, naprawiłem to przy okazji dzisiejszych zmian (projekt działa na k3s). Włączyłem też powiadomienia na email o nowych postach w tym temacie (myślałem, że mam włączone).

PS. w tym tygodniu być trochę niestabilnie, testuję kilka nowych rozwiązań

Edytowane przez mulat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stream w RMF FM przestał działać, naprawiłem to przy okazji dzisiejszych zmian (projekt działa na k3s). Włączyłem też powiadomienia na email o nowych postach w tym temacie (myślałem, że mam włączone).
PS. w tym tygodniu być trochę niestabilnie, testuję kilka nowych rozwiązań
Dziękuję za poświęcony czas i pracę . Dzięki Tobie mam przyjemniej w kuchni przy radiu złote przeboje . Pozdrawiam serdecznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już radio wróciło, miałem niespodziewane problemy :roll: tym tygodniu może jeszcze znikać bo muszę zmienić kilka rzeczy.

Z dobrych wiadomości udało się ogarnąć nowy interfejs, stacje pojawiają się w nowym odtwarzaczu. Oczywiście  żeby stacje były widoczne trzeba mieć uruchomione Hosts Go.

1.png2.png

Edytowane przez mulat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...