Jump to content

Powiększanie się tapety po wyjściu z aplikacji/NOVA Luncher

magik80
 Share

Recommended Posts

Dzień dobry, Mam co prawda mi maxa 2 ale problem był taki sam na 4x a tu jest więcej użytkowników. Mianowicie jak w załącznikach robi sie takie coś. Używam Lunchera NOVA. Był już taki temat ze mam zaznaczyć  jakąś tam opcje i to zrobiłem. Ale wtedy na ekranie robi się kaszana bo nie znikają stare okienka (jakby brak odświeżania) i jest problem aby odznaczyć tą opcje bo nie wiadomo gdzie kliknąć.  Oprogramowanie Miui 9 Global. Czy ktoś wie jak rowiązać ten uciążliwy problem?. 
Dodam że próbowałem różnych tapet i jest to z każdą. To powiększenie tapety zazwyczaj się robi przy wychodzeniu z Messengera 

Screenshot_2018-04-08-11-20-30-300_com.teslacoilsw.launcher.jpgScreenshot_2018-04-06-19-28-45-972_com.teslacoilsw.launcher.jpg

Chyba jednak to Nova bo u mnie są te same objawy. Tyle że u mnie to wygląda tak że ustawię tapetę i po jakimś czasie ona sama się powiększa zanim odblokuje tel to widać z tego zdjęcia to co było w gdzieś daleko. No bez jaj, zna ktoś rozwiązanie tego przypadku.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Niestety to samo, nie pomaga nawet zmiana tapety. Po ustawieniu domyślnego motywu wszystko jest ok.. Póki nie ustawie np zdjęcie syna. Po którymś tam odblokowaniu z tego zdjęcia widzę tylko jego oczko nie ma pojęcia. Przeinstalowałem raz jeszcze, i nadal ten sam problem.

Może użyć opcji w Nova "zablokuj pulpit" jak myślicie?

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Blokowanie pulpitu nic nie daje. Odinstalowałem Nove, problem występuje nadal. Zmieniłem właśnie motyw - może tu jest pies pogrzebany 

Dnia 9.04.2018 o 15:53, mariusz.ur napisał:

Napewno to nie wina Nova launcher .Spróbuj ustawić tapetę o tej samej rozdzielczości co ekranu twojego telefonu

wiesz jak to zrobić ?

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...