Deragon

Zaproszenie OnePlus One 24h

Recommended Posts

A może poprostu mieli ograniczoną ilość telefonów i potrzebowali środków na zakup nowych żeby wypuścić je na dystrybucję?

Wczoraj otrzymałem fonik (jeszcze raz wielkie dzięki dla raf7705 za zapa) i powiem Wam - megawypas :) Mam dylemat czy w ogóle przesiadać się na Mi4. Musiałbym mieć porównanie do Mi4. Mam Mi3 i niestety OnePlus One wygrywa... Co prawda MIUI jest bardzie rozbudowane, jest więcej opcji natomiast CyanogenMod jest trochę ubogi, ale summa summarum w końcu fona ustawia się raz a dobrze a nie ciągle grzebie w ustawieniach. Mój zachwyt oczywiście udzielił się współpracownikom, co zaowocowało klękaniem i błaganiem o takie zaproszenie :)

Więc gdyby ktoś miał niepotrzebne mu zaproszenie do zakupu OnePlus One to z chęcią przygarnę.

Możesz zamówić tylko wersję 64GB. I nie wyślesz jej do Polski.

Wysłałem z M8 Pro by Tapatalk Pro.

Edited by arcadioush

w czym dokładnie lepszy jest OPO niż mi3? zastanawiam się nad tymi modelami i nie wiem co wybrać.

Edited by lunada

To zależy co preferujesz. Chcesz mieć mniejszy ekran i oficjalne oraz pewne MIUI, czy może bardzo duży telefon z dużym ekranem (w końcu 5,5'), który uchodzi za killera, że względu stosunku podzespołów do ceny.

Pitu, pitu z LG-D802

Szybszy o 3000 pkt w Antutu!!!!!!!!!111111111oneoneonejedenjeden (prawdziwa rewolucja!) Za każdym razem w takich dyskusjach mam niesamowitą bekę z, jak to lubię nazywać, cyferkowiczów. :)

Edited by Re4ctioN

Pewne to będziesz miał babole w MIUI. Regularnie, co piątek.

Napisane i wysłane z iPhone 4s&Tapatalk.

A wystarczy nie instalować wersji dev tylko stable, dev jak sama nazwa mówi może mieć bugi.

Dla większości ludzi to kwestia rozmiaru. Dodatkowo, czasem zdarza się tzw. Yellow tint na wyświetlaczu, czego nie uwzględnia gwarancja. Rzadko, ale zawsze można trafić...

Wydajność jest praktycznie na tym samym poziomie, więc zostaje kwestia ergonomii i romu, jak wystarczy cm to OPO, jeśli MIUI to Mi3, jeśli żadne z powyższych to albo czekać na customy na OPO, albo żaden z tych dwóch.

Panowie, nie prowokujmy się nawzajem, nie chcemy tu kłótni.

Tez mam OPO. Zainstalowałem MIUI, i niestety... Jest kupa błędów...

Można liczyć tylko ze niebawem zostana poprawione..

I ten brak Radia FM.. Nie rozumiem czemu z niego zrezygnowano...

Chyba jednak przeprosze się z Xiaomi i jak tylko będzie Mi4 Lte to.....

Tylko doradzam. Na LTE to sobie do wiosny poczekasz.. Chyba ze lubisz przepłacać na Ibuygou...
A ja zmieniasz system dla radia i innych "bajerów" to gratulacje...

Tapatalk by Oneplus One

Ale to moja sprawa..

Wybieram to co DLA MNIE DOBRE...

I rowniez moja sprawa ile za to place

Wysłane z mojego One przy użyciu Tapatalka

Tylko doradzam. Na LTE to sobie do wiosny poczekasz.. Chyba ze lubisz przepłacać na Ibuygou...

A ja zmieniasz system dla radia i innych "bajerów" to gratulacje...

Tapatalk by Oneplus One

Od kiedy radio w telefonie jest banerem:-D? Ja uważałem to za podstawową funkcję, zazwyczaj jak widać

Dwa zaproszenie na zakup ONEPLUS One.

Wazne tylko dzis.....

Zainteresowanych prosze o szybki kontakt!!!

NO na pewno.....

Przeczytaj o gwarancji na OPO...

Przeczytaj i perturbacjach zwiazanych z ibuygou i obsluga gwarancyjna....

I pozniej KUP bez zaproszenia na:

http://oneplus.net/

I wszystko w temacie

Czy one plus one można kupić do polski na oficjalnej stronie w przeciwieństwie do mi4? Też jest wysyłka kurierem i w ogóle? Bo w porównaniu do ibuygou.com wychodzi ponad 100$ taniej :o

Wiem, że trzeba mieć zaproszenie.

Edited by Mayex

Z całym szacunkiem, ale drogi kolego posiadałem 2 urządzenia OnePlus oraz mi3 i mi4. Jest to sprzęt innej klasy. 

Guest
This topic is now closed to further replies.