Skocz do zawartości

Zaproszenie OnePlus One 24h


Deragon

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj otrzymałem fonik (jeszcze raz wielkie dzięki dla raf7705 za zapa) i powiem Wam - megawypas :) Mam dylemat czy w ogóle przesiadać się na Mi4. Musiałbym mieć porównanie do Mi4. Mam Mi3 i niestety OnePlus One wygrywa... Co prawda MIUI jest bardzie rozbudowane, jest więcej opcji natomiast CyanogenMod jest trochę ubogi, ale summa summarum w końcu fona ustawia się raz a dobrze a nie ciągle grzebie w ustawieniach. Mój zachwyt oczywiście udzielił się współpracownikom, co zaowocowało klękaniem i błaganiem o takie zaproszenie :)

Więc gdyby ktoś miał niepotrzebne mu zaproszenie do zakupu OnePlus One to z chęcią przygarnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewne to będziesz miał babole w MIUI. Regularnie, co piątek.

Napisane i wysłane z iPhone 4s&Tapatalk.

A wystarczy nie instalować wersji dev tylko stable, dev jak sama nazwa mówi może mieć bugi.

Dla większości ludzi to kwestia rozmiaru. Dodatkowo, czasem zdarza się tzw. Yellow tint na wyświetlaczu, czego nie uwzględnia gwarancja. Rzadko, ale zawsze można trafić...

Wydajność jest praktycznie na tym samym poziomie, więc zostaje kwestia ergonomii i romu, jak wystarczy cm to OPO, jeśli MIUI to Mi3, jeśli żadne z powyższych to albo czekać na customy na OPO, albo żaden z tych dwóch.

Panowie, nie prowokujmy się nawzajem, nie chcemy tu kłótni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mam OPO. Zainstalowałem MIUI, i niestety... Jest kupa błędów...

Można liczyć tylko ze niebawem zostana poprawione..

I ten brak Radia FM.. Nie rozumiem czemu z niego zrezygnowano...

Chyba jednak przeprosze się z Xiaomi i jak tylko będzie Mi4 Lte to.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko doradzam. Na LTE to sobie do wiosny poczekasz.. Chyba ze lubisz przepłacać na Ibuygou...

A ja zmieniasz system dla radia i innych "bajerów" to gratulacje...

Tapatalk by Oneplus One

Od kiedy radio w telefonie jest banerem:-D? Ja uważałem to za podstawową funkcję, zazwyczaj jak widać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

NO na pewno.....

Przeczytaj o gwarancji na OPO...

Przeczytaj i perturbacjach zwiazanych z ibuygou i obsluga gwarancyjna....

I pozniej KUP bez zaproszenia na:

http://oneplus.net/

 

I wszystko w temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...