Skocz do zawartości

Zaproszenie OnePlus One 24h


Deragon

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zaproszenie do kupna OnePlus One, na 24h od 9:00AM. Jeśli ktoś chce, niech się zgłasza na maila: [email protected]

Oddam za darmo. Jest to wersja 64GB Sandstorm Black.

@edit

Jakby coś to już nie mam zaproszenia. Zgłosiły się już 4 osoby i prawdopodobnie pierwsza z nich z niego skorzysta.

Pitu, pitu z LG-D802

Edytowane przez Deragon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, nie mam pojęcia. "Pierwsza" osoba się zgłosiła i zużyła już kod, a to co zrobi z kolejnym - nie mam zielonego pojęcia. Jeśli będzie się chciał podzielić, to pewnie to zrobi. A byćmoże odda je znajomemu. W każdym razie ja dostałem, ogłosiłem, oddałem i zostało zużyte. A co dalej się będzie działo - nie mam pojęcia.

 

@up, mogłeś się podzielić, ktoś by na pewno skorzystał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem okazję pobawić się tym telefonem, nawet pograć w ingressa na nim.

Świetnie wykonany, wszystko szybkie, może za krótko na jakieś większe opisy, ale to naprawdę bardzo dobry telefon.

 

Dla mnie minus za wielkość, te 5,5" odstrasza, bałem się, że mi wypadnie z ręki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Argumentem jest chyba to, że w wersji international gwarancja jest realizowana w Europie? Coś mi się obiło, że tak jest.

 

 

Bo jeżeli gwarancja realizowana jest w Chinach jak chińska wersja to rzeczywiście według mnie kupowanie 1+1 z zaproszenia tylko dlatego, że ma logo CyanogenMod na pleckach to czysty snobizm. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...