ZduneX25

MIUI 8.4.4

Recommended Posts

26 minut temu, slovick napisał:

35% to i tak.. na 8.3.22 miałem 54% :) i SOT 6,5h. Na razie obserwuje 8.3.29v2 , jak będzie lipa to to przywrócę 8.3.1 z backup. Tam jest bajka. prawie 11h SOT. U mnie chmura działa na 8.3.1.

Wcześniej też miałem ponad 50% zużycia. Na 8.3.1była bajka, nawet jak wrzuciłem na kilka godzin ten ROM to była zauważalna różnica. Ale co jakiś czas wyskakujący komunikat, że Chmura nie działa zbyt mnie drażnił.

Moderacja wie tyle samo, co i wy, także ataki w naszą stronę proszę sobie darować... Spam i reszta syfu zostało przeczyszczone... Po prostu wstrzymajcie się z aktualizacją jeszcze z dzień. Telefon z powodu braku aktu nie wybuchnie...

• Haha 1

no ok ale od razu widać jak te rsy są wydawane, że nawet nie sprawdzają czy się flashuje..

Edited by Viara

15 minut temu, Robcik napisał:

Wcześniej też miałem ponad 50% zużycia. Na 8.3.1była bajka, nawet jak wrzuciłem na kilka godzin ten ROM to była zauważalna różnica. Ale co jakiś czas wyskakujący komunikat, że Chmura nie działa zbyt mnie drażnił.

Daj później znać jak tam na 8.4.4 będzie skoro instalowałeś.

1 minutę temu, slovick napisał:

Daj później znać jak tam na 8.4.4 będzie skoro instalowałeś.

Instalowałem wczoraj wieczorem i na dzień dzisiejszy mam zużycie 26% baterii przez Android System i poziom naładowania bateria wyraźnie spada.

@slovick czym robisz backup? Ja robiłem TWRP i nie mogę przywrócić, bo zniknął plik z backupem.

Przed chwilą, Robcik napisał:

Instalowałem wczoraj wieczorem i na dzień dzisiejszy mam zużycie 26% baterii przez Android System i poziom naładowania bateria wyraźnie spada.

@slovick czym robisz backup? Ja robiłem TWRP i nie mogę przywrócić, bo zniknął plik z backupem.

TWRP. Nigdy nie miałem z tym problemów. Zapisuje na karcie SD oczywiście.

14 minut temu, slovick napisał:

TWRP. Nigdy nie miałem z tym problemów. Zapisuje na karcie SD oczywiście.

Też zapisuję na SD, niby robi backup ale w katalogu TWRP brak plików do przywrócenia.

5 minut temu, Robcik napisał:

Też zapisuję na SD, niby robi backup ale w katalogu TWRP brak plików do przywrócenia.

Dziwna sprawa. Robiłem te backupy w TWRP na RN2, RN3, RN4, Xperiach od Sony i nigdy nie miałem takiego problemu.

Na pewno twrp jak robi backup to ci na końcu pisze Success (albo jakoś tak :) ) ?? Może przerywa i masz tam jakiś błąd podany ?

Edited by slovick

Przed chwilą, slovick napisał:

Dziwna sprawa. Robiłem te backupy w TWRP na RM2, RM3, RM4, Xperiach od Sony i nigdy nie miałem takiego problemu.

Na pewno twrp jak robi backup to ci na końcu pisze Success (ablo jakoś tak :) ) ?? Może przerywa i masz tam jakiś błąd podany ?

Przyjrzę się temu bliżej, dzięki :)

Niedawno odblokowałem bootloader i zainstalowałem TWRP i MIUI Polska. Przedtem miałem Global stable potem dev.

Teraz mam takie 2 problemiki:

1. Aplikacje OneDrive i Zdjęcia Google nie działają w tle. . Ustawiłem wszystko w Uprawnieniach i wyłączyłem im ograniczenia związane z baterią. Nic nie daje. Czyszczenie Dalvik cache i cache też nie poprawiło sytuacji. Dodanie do Autostartu też nic nie daje. Za każdym razem trzeba otwierać aplikację, żeby rozpoczęła przekazywanie zdjęć. Na Globalu obydwie appki działały w tle bezbłędnie i szybko.

2. Czujnik zbliżeniowy. Na Globalu wszystko działało a teraz ekran gaśnie, kiedy jest przy twarzy, ale nie zapala się po oddaleniu...

Właśnie sprawdziłem i ten problem  jest tylko przy pełnym ekranie. Przełączyłem na przyciski na dole i czujnik działa normalnie.

Macie jakieś przemyślenia na zadane tematy? Będę wdzięczny:)

Niedawno odblokowałem bootloader i zainstalowałem TWRP i MIUI Polska. Przedtem miałem Global stable potem dev.
Teraz mam takie 2 problemiki:
1. Aplikacje OneDrive i Zdjęcia Google nie działają w tle. . Ustawiłem wszystko w Uprawnieniach i wyłączyłem im ograniczenia związane z baterią. Nic nie daje. Czyszczenie Dalvik cache i cache też nie poprawiło sytuacji. Dodanie do Autostartu też nic nie daje. Za każdym razem trzeba otwierać aplikację, żeby rozpoczęła przekazywanie zdjęć. Na Globalu obydwie appki działały w tle bezbłędnie i szybko.

Potwierdzam. Trzeba wejść w zdjęcia i odświeżyć, dopiero wtedy działa upload do chmury.
Na globalu działa automatycznie, przynajmniej u matki i siostry na ich redmi note 4/4x.

Nie wiedziałem, że to błąd.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Ja wróciłem z Mi4s do 8.2.1, dalej nie działa lokalizacja w aplikacji pogody i brakuje dla mnie opcji "wymaganie hasła"

11 minut temu, korek2 napisał:

Sprawdź dobrze bo normalnie się ściąga

a flashuje tez bez error 6?

Czytam temat i nie umiem znaleźć odpowiedzi. Dlaczego Mi5 dostał reupload ROMu?

Ja swoje 8.4.4 instalowałem zanim jeszcze pojawił się temat tutaj o 8.4.4 i wszystko jest okej. 

Na xiaomi.eu jest info "Android 7.0/7.1/8.0 ROMs reuploaded to fix missing FaceUnlock in the settings". Jednak u mnie tego nie brakuje, mogę normalnie dodać i usunąć FaceUnlock.

Mi5 xiaomi.eu 8.4.4 v1 8.0 English (US) (bez wipe od 7.0)

9 minut temu, JacekBB napisał:

Na moje oko też wsio ok.

Z Mi5

Nie wiem czy ok idle tyle % bierze 

Screenshot_2018-04-07-08-54-12-884_com.miui.securitycenter.png

Szkoda że na wykresie nie pokazuje czasu...

Edited by Viara

Był 1 release, szybko po tym był reupload, który miał error 6, ten z errorem 6 zniknął i nie było nic na MI5, teraz jest 3 podejście i wszytko jest już OK, w sensie instaluje się gładko.

2 godziny temu, tiuro napisał:

Był 1 release, szybko po tym był reupload, który miał error 6, ten z errorem 6 zniknął i nie było nic na MI5, teraz jest 3 podejście i wszytko jest już OK, w sensie instaluje się gładko.

Czyli rozumiem, że release 2 był przez brakujące FaceUnlock w ustawieniach i dla Mi5 przy tym reuploadzie wyskakiwał error 6, więc wrzucili release 3.

Ja mam 1szy release i mam FaceUnlock więc chyba nie ma sensu, bym instalował 3ci release, no chyba, że ktoś wie coś więcej dlaczego był release 2?

1 godzinę temu, grizzly napisał:
4 godziny temu, Viara napisał:
Nie wiem czy ok idle tyle % bierze 
Screenshot_2018-04-07-08-54-12-884_com_miui.securitycenter.thumb.png.171e36c46c834054bd060e610ec15faf.png
Szkoda że na wykresie nie pokazuje czasu...

U mnie ma 4%.

A jaki rs masz? 

Na HM4X pin blokady ekranu cały czas wchodzi za 2-3 razem. Czasami załapie przy pierwszej próbie, czasami "zablokuje" urządzenia na np. 30 sekund. 

Guest
This topic is now closed to further replies.