Korolm

Amazfit BIP - nie synchronizuje aktywności

Recommended Posts

Cześć,
Wczoraj kupiłem BIPa i mam problem z synchronizowaniem aktywności. Generalnie wszystko działa, synchronizowane są kroki, tętno, zegarek wyświetla powiadomienia. Podczas biegania wszystko działało bardzo dobrze, jednak trening nie zsynchronizował się z telefonem. Na zegarku informacja "1 item not sync", w aplikacji "0 activities". Szukałem w internecie, jednak ten problem nie pojawiał się często, a podane rozwiązania nie działały u mnie.

Telefon: Xiaomi Redmi 4X
Mi fit: 3.3.1
BIP firmware: V0.1.1.14

Próbowałem też na 3.3.4.6 i FW v0.1.1.17, ale nie działało.

Ma ktoś pomysł co może być przyczyną problemu? Z góry dziękuję za pomoc

Może MiFit nie ma jakichś uprawnień? Próbowaleś ręcznie synchronizować (przesunąć paluchem w dół na głównej stronie w MiFit)?

28 minut temu, Toldo napisał:

Może MiFit nie ma jakichś uprawnień? Próbowaleś ręcznie synchronizować (przesunąć paluchem w dół na głównej stronie w MiFit)?

Próbowałem, jak wejdę w aktywności w Mi Fit i przesuwam palcem w dół, to przez chwile wyświetla "synchronizowanie aktywności", ale nadal zostaje 0 aktywności. Na głównym ekranie synchronizuje kroki, puls, itd, ale bez aktywności.

Na jakimś zagranicznym forum znalazłem coś takiego: " please check setting of items to be sync ". Ale nigdzie nie widzę takich ustawień w Mi Fit.

U mnie to samo. Aktywność z 22.04 i z dziś nie synchronizują się. Dodam, że obie te aktywności są powyżej 10km. Wszystkie inne poniżej 10km mam zsynchronizowane.

Guest
This topic is now closed to further replies.