Skocz do zawartości
  • 0

Mi Max 2 vx Redmi 5 Plus


AdiBubu

Pytanie

Panie i Panowie mam dylemat który z powyższych modeli wybrac.Za Mi Maxem przemawiaja glosniki stereo,QC 3.0 usb typ c i ewentualnie optyka sony w apracie i jeszcze chyba optyczna stabilizacja obrazu.Czytałem ze jednak ten aparat nie jest zbyt dobry mimo ze to sony wlasciwie.Kwestie baterii juz pomijam bo i w MM2 i R5P oba beda działac minimum dwa dni bez ładowania wiec dla mnie bajka.Za redmi 5 plus przemawia bardziej kompaktowy i bezramkowy wyglad,na pewno łatwiejsza obsluga bo wymiary tez mniejsze.Na minus znowu brak glosnikow stereo,brak optycznej stabilizacji obrazu,mozliwe ze slabszy aparat.Pomoze ktos rozwiac me watpliwosci i doradzi co wybrac?Przesiadam sie z Nexus 6,amoled,glosniki stereo calkiem niezly aparat wiec nie chcuiałbym przesiasc sie na gorszy sprzet :) Pozdrawiam wszystkich uzytkowników :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Ale to tak naprawde to samo z tego co porownuje specyfikacje.Mam kilka ofert z PL wlasnie w wersji global wiec chinczyka nie mam zamiaru kupowac.Mi maxa mam za około 900 zł nawet z mojego miasta,gosc gwarantuje ze to global, polski jezyk itp.R5p tez global fabrycznie zapakowany - pomaranczowe pudełko a nie czerwone, bo wyczytalem ze pomaranczowe to global,mam za okolo 740 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...